רוטן ממשיך לחטוף: "ציפינו לראות שינוי"

בעקבות התיקו המאופס באשקלון, במכבי חיפה יצטרכו להכריע לגבי עתידו של המאמן ההולנדי. "הוא קיבל קבוצה מפורקת מבחינה מנטאלית וככה קשה לייצר דברים", אמרו במועדון.בקבוצה שוקלים להגיש תלונה במשטרה נגד האוהדים, שניסו לתקוף את השחקנים

רוטן ממשיך לחטוף:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
במכבי חיפה מיואשים מהקבוצה אחרי התיקו המאופס אתמול (מוצ"ש) מול הפועל אשקלון. הביקורת על השחקנים קשה, אך גם המאמן פרד רוטן אינו נשאר נקי בשבוע האחרון. "אחרי חודשיים בתפקיד ציפינו לראות שינוי, גם אם הוא קטן", אמר גורם במערכת שהוסיף: "הסיטואציה אליה הגיע רוטן לא רגילה. הוא קיבל קבוצה מפורקת מבחינה מנטאלית וככה קשה לייצר דברים".

חשוב לציין כי לרוטן חוזה בכרמל גם לעונה הבאה ונשיא המועדון יעקב שחר יצטרך להכריע לגבי עתידו.
בחיפה היו מאוכזבים מהתיקו מול אשקלון אך הבהירו: "זו נקודה ששומרת עלינו במרחק טוב מהקו האדום. עכשיו רק צריך לנצח את המשחק הקרוב ולגמור את הסיפור הזה כדי להתחיל בהכנות לעונה הבאה. העונה הזאת היא סיוט אבל זה ייגמר בסוף".
המאמן פרד רוטן שוחח עם הצוות שלו על חוסר הביטחון של השחקנים בעיקר בחלק הקדמי. לחיפה היו שניים-שלושה מצבי הבקעה במחצית השניה אך הסיומת מול השער של שחקנים כמו ניקיטה רוקאביצה וסינטאיו סלליך, היתה לא טובה. רוטן הציב מול אשקלון את ניקיטה רוקאביצה כחלוץ מרכזי והעדיף אותו על פני עומר דמארי, מוחמד עוואד או קלאוס היווני שנדחק מחוץ לסגל.

רוטן ממשיך לחטוף:
"אף חלוץ לא פוגע אז פרד נתן לשחקן ההתקפה היחיד שהביא מספרים העונה לשחק בשפיץ", הסבירו במועדון והוסיפו: "אין לנו העונה חלוץ שמבקיע ונותן מספרים. זו עובדה. במצב הזה צריך לאלתר וזה מה שעושה המאמן".
בתוך כך, השחקנים עדיין נסערים מהאירוע האלים אתמול מצידם של מספר מאוהדי הקבוצה שהגיעו למלון באשקלון ותקפו אותם. "אלה לא אוהדים", אמר אחד השחקנים שהוסיף: "מי שעושה דבר כזה לא אוהד אלא אחד שמנסה לפגוע בקבוצה. מצד שני צריך להעריך את האוהדים שהגיעו למשחק באשקלון ועודדו לפני ובמהלך המשחק. את האכזבה בסיום אפשר להבין".
כך או אחרת, בחיפה ישקלו האם להגיש תלונה במשטרה נגד האוהדים, שהתנפלו על השחקנים מחוץ למלון באשקלון ובמועדון רואים את ההתנהגות בחומרה רבה.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה