"לא חשבנו שנפסיד את המשחק"

בהפועל ב"ש מאמינים בכישוף של טרנר, אחרי ה-2:2 הדרמטי מול הפועל חיפה.אורן ביטון ש"בישל" את השער העצמי בדקה ה-94: "ידעתי שזה ייכנס".בתוך כך, האלופה מרוצה מהשינוי בגישה של ג'ון אוגו ותבקש להאריך את חוזהו.איסאק קואנקה יעזוב בקיץ


אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
כמה מאות מאוהדי הפועל ב"ש סרבו לצאת אמש מאצטדיון טוטו טרנר וללכת הביתה. השעה היתה כבר קרוב לחצות, כשעה לאחר הדרמה הגדולה בה חזרה הפועל ב"ש מפיגור של שני שערים מול הפועל חיפה בדרך ל-2:2 דרמטי, כאשר שער השוויון הובקע בדקה ה-94 (עצמי של עדן בן בסט).

"בטרנר תמיד מאמינים שהכל אפשרי", הסביר מגן ב"ש אורן ביטון את התחושות בקרב השחקנים' גם כשהיו בפיגור של שני שערים 12 דקות לסיום. הוא הוסיף: "הקהל דוחף, ולא חשבנו שנפסיד את המשחק".

ביטון היה זה שהרים את הקרן האחרונה, שהלכה לראש של בן בסט: "בהרמת הקרן ידעתי שזה ייכנס. לא חשבתי לשניה שנפסיד את המשחק. הצוות נותן לי את כל הכדורים ואני בהחלט מאמין שזה ייכנס בכל דקה במשחק".

גם השחקנים חגגו אמש כאילו מדובר היה בחגיגות אליפות. "זה תיקו שכולו ניצחון", אמרו בב"ש והוסיפו: "בכל שער שמובקע באצטדיון הכרוז אומר באנגלית "זהו טרנר", אז זה באמת הייחודיות שלו. בלי האנרגיות המטורפות שהיו אין סיכוי שהיינו חוזרים למשחק".

המשחק אתמול היה ה-51 של ב"ש ללא הפסד במגרשה הביתי במסגרת הליגה, אם כי הפעם הרצף היה קרוב להישבר.
הקשר איסאק קואנקה, שפתח במשחק והוחלף במחצית, היה מאוכזב בסיום, ולחבריו אמר כי הרגיש טוב במשחק. עם זאת במועדון הבהירו כי "כל ההחלטות היו מקצועיות, כדי לעזור לקבוצה לחזור למשחק". קואנקה מבין כי הסיכוי שיישאר בעונה הבאה בבירת הנגב קלוש עד אפסי, והוא יצטרך להגיע להסדר על פיצוי והתרת חוזהו.

בב"ש החמיאו למספר שחקנים ובהם צמד הבלמים לואי טאהא, ששיחק עם פציעה בשריר הארבע ראשי, ומרואן קבהא שרגיל לשחק כקשר אך הוסט לתפקיד הבלם.

גם הקשרים דן איינבינדר וג'ון אוגו זכו לשבחים על יכולתם. לגבי אוגו, בב"ש מרוצים מהגישה של השחקן מאז חזר מהרחקה ובשל כך צפויים לדון עימו בקיץ על חוזה חדש. אוגו צפוי לצאת להשתתף במונדיאל במדי נבחרת ניגריה ועדיין לא ברור מתי הצדדים ייפגשו.

בתוך כך, הקשר מיכאל אוחנה שנפצע בברכו וסיים את העונה, נוטה לעבור ניתוח בחו"ל ולא בארץ. בימים הקרובים יקבל אוחנה החלטה סופית בעניין יחד עם המועדון.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה