אוהדי מכבי חיפה נגד ההנהלה

זעם רק בקרב האוהדים הירוקים בעקבות המקרה בו הוסר שלט נגד יעקב שחר וסילוקו של האוהד שתלה אותו: "זה מביך, לא ייתכן שלא נוכל להביע דעה". המועדון: "האוהד נעצר לאחר שתקף שוטר"

אוהדי מכבי חיפה נגד ההנהלה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
המאבק בין אוהדי מכבי חיפה להנהלה מחריף. למשחק האחרון נגד הפועל אשקלון הגיעו רק 7,000 צופים ובנוסף, ארגוני "הקופים הירוקים" ו"אולטרה בויז" החליטו לא לעודד את השחקנים. לכל אורך המשחק נשמעו שריקות הבוז וביציע הצפוני תלה אחד האוהדים שלט עליו נכתב "יעקב שחר, לך הבייתה".

סדרנים הגיעו למקום והורידו את השלט לאחר שהתפתח ויכוח בינם לבין האוהדים, שטענו כי מדובר במחאה לגיטימית. מספר דקות לאחר מכן נכנסו שוטרים ליציע והוציאו את האוהד שתלה את השלט אל מחוץ לתחומי האיצטדיון, דבר שעורר זעם רב. אוהד בשם ליעד סיפר: " זה היה מביך. לא הגיוני שאוהדים לא יוכלו להביע דעה. לא מדובר באיומים וזכותו של אוהד להביע דעה".במכבי חיפה הכחישו שהשלט הוסר בעקבות הוראה מצידם. מהמועדון נמסר: "הדברים אינם מדוייקים ואף מסולפים. חברת האבטחה, או מי המשטרה, לא קיבלו הוראה כזו אחרת משום נציג של המועדון בנוגע לשלט המדובר. בדיעבד התברר לנו כי האוהד נעצר לאחר שתקף שוטר, ולא בגלל השלט. לא קיימת שום הנחיה להוריד שלטים כנגד מי במועדון, כולל הנשיא יעקב שחר. ההנחיות בנוגע להנפת שלטים ברורות. שלט שעלול לגרום לתסיסה ביציע או אלימות, כפי שקרה במשחק הנ"ל, אינו מאושר".

גורם במכבי חיפה הבהיר: "לא אחת אוהדים ניסו לפגוע באלו שהרימו שלטים, ומכאן הייתה התערבות של האבטחה. לאוהדים יש זכות להביע את דעתם וההנהלה לא התערבה".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה