אוחנה ינהל את בית"ר עם תקציב ההכנסות בלבד

מחזיק זכויות הניהול ימשיך אם יקבל תנאים ריאלים להצליח, טביב לא יקבע תג מחיר פומבי. בן זקן ולבנדה יעזבו, עתידם של סאבו, הייסטר ופריירה בערפל

אוחנה ינהל את בית

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
היום (שלישי) ב-14:00 צפוי אלי טביב להודיע במסיבת עיתונאים על כך שהוא משאיר את האחריות על עתידה של בית"ר ירושלים למחזיק זכויות הניהול וכוכב העבר של המועדון אלי אוחנה. מדובר בתהליך שהתבשל אצל טביב בחודשים האחרונים בשל העובדה שהוא צריך להתמודד עם אוהדים לא מרוצים, מחאות ונאצות, כמו גם עם טענות על אופן הניהול שלו למרות ההצלחה מקצועית העונה.

בנוסף, חוסר ההערכה מצד גורמים סביב המועדון ובכללם אוהדי הקבוצה, הביאו את הבעלים לכך שהוא צפוי להודיע כי הוא לוקח צעד אחורה ומשאיר לאוחנה את הקבוצה, שאותה ינהל עם תקציב ההכנסות בלבד. טביב, ימשיך להשאיר ערבויות על מנת לא לרסק את בית"ר ולאפשר לה לעבור בבקרה התקציבית. אוחנה ייקח על עצמו את ניהול הקבוצה גם מבחינה תקציבית, אך טביב יצטרך להשאיר לאוחנה את התנאים הריאלים להצליח, אחרת אוחנה לא ייקח על עצמו את המועדון. מי שצפוי לתמוך ולעזור לאוחנה הוא ראש העיר של ירושלים ניר ברקת. בסוף התהליך, המטרה היא למצוא רוכש שייקח את הקבוצה מטביב, שבשלב הזה הזה לא מתכוון לקבוע תג מחיר באופן פומבי, אלא לנהל מו״מ על מכירת הקבוצה כשהדבר יהיה רלוונטי אל מול רוכש פוטנציאלי.

עם תחילת התהליך שאמור לצאת לפועל כבר בעונה הקרובה, צפויים שינויים משמעותיים במועדון, לא רק בסגל הקבוצה, אלא גם בצוות המקצועי. המאמן בני בן זקן צפוי לסיים את תפקידו וכך גם עוזרו גיל לבנדה ומאמן השוערים עמי גניש. עתידם של שחקנים כמו אריק סאבו שעדיין לא נרכש על ידי בית"ר מפאוק סלוניקי, בעוד שמרסל הייסטר וקלאודמיר פריירה, שעליהם עדיין לא מומשה האופציה, עשויים שלא להמשיך גם הם במועדון.

אוחנה ינהל את בית

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה