בית"ר ירושלים תפתח במשא ומתן עם גיא לוזון

מינויו של אלישע לוי למאמן מכבי פתח תקוה הפך את לוזון למועמד הכמעט ודאי לעמוד על הקווים בטדי. אחרי שהפלונטר עם טביב ייפתר, הוא אמור לקבל פניה רשמית. ורד, סאבו וז'אורז'יניו צפויים לעזוב

בית

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
בבית"ר ירושלים עדיין לא יודעים כיצד תיראה העונה הבאה ברמה הכלכלית והניהולית, אבל בכל מקרה אלי אוחנה יהיה חייב למנות מאמן עד תחילת החודש הבא. נכון לעכשיו, אחרי מינויו של אלישע לוי למאמן מכבי פתח תקוה, הפך גיא לוזון למועמד המוביל. לאחר שסאגת אלי טביב תסתיים עם מתווה ראוי, הוא אמור לקבל פנייה רשמית.

נכון להבוקר (חמישי) עדיין אין תשובות סופיות לגבי המתווה שיסוכם עם אלי טביב. ראש עיריית ירושלים ניר ברקת בודק מספר אופציות של גיוס כספים שיסייעו לאוחנה להעביר את העונה הקרובה בצורה ראויה. מבחינת ראש העיר מכתב התנתקות של אלי טביב ותג מחיר הם חובה עבור ביצוע המהלך וטביב הסכים לכך. הבעלים של בית"ר ידרוש בשלב זה סכום של 35-40 מיליון שקל על המועדון.אם לא יגיע רוכש אמיד, הסגל של בית"ר יעבור מתיחת פנים. הקבוצה תצטרך לוותר על עידן ורד, ז'אורז'יניו ואריק סאבו ולבנות קבוצה בפרופיל נמוך שתשרוד את העונה הבאה בתקוה שיגיע רוכש. אנטואן קונטה עבר ניתוח בברכו ורק במהלך חודש אוגוסט יחזור לפעילות מלאה. בבית"ר היו שמחים למצוא לו קבוצה אחרת בצרפת, אך בשלב זה הוא נמצא תחת חוזה במועדון ואמור להתחיל את העונה עם הקבוצה.

בבית"ר מבינים כי בעונת מעבר הם יצטרכו לקלוט מספר שחקנים צעירים ולהמר עליהם. אפשרות שעלתה היא לפנות למכבי תל אביב ולמכבי חיפה ולקבל מהן שחקן או שניים בהשאלה.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה