טביב: "שום דבר לא יסיט אותי מהדרך שלי"

בעלי בית"ר הגיב להפגנת האוהדים. שגיב יחזקאל עשוי להצטרף

טביב:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
המחאות של אוהדי בית"ר ירושלים נגד אלי טביב מחריפות, וההפגנה שנערכו מחוץ לביתו אמש (שני) הובילה להתבטאויות נדירות מצידו. "שום דבר לא יסיט אותי מהדרך שלי שהחלטתי עליה לפני מספר שנים, נגד אלימות וגזענות. דרך שמאמינים בה מאות אלפי אוהדי בית"ר מכל הארץ, ולא הדרך של קומץ קטן שדוגל באלימות וגזענות. בטח בעונה שמבחינה מקצועית הייתה הכי טובה של בית"ר בעשר השנים האחרונות", הכריז הבעלים.

על רקע ההפגנה אתמול מול ביתו של טביב וגם מול הבית של ביתו, אליו הגיעו חלק מהאוהדים תפתח היום בית"ר את האימונים שלה. עידן ורד צפוי להגיע, אבל אריק סאבו יצטרף בשבוע הבא, כשגם קונטה פצוע ועדיין לא הגיע. ז'אורז'יניו, שלא נמצא בתוכניות של הירושלמים וקלאודמיר פריירה, שיעזוב, לא ייקחו חלק באימונים.

טביב: מי שעזבו בינתיים את בית"ר עד כה הם איתי שכטר, חן עזרא, בוריס קליימן ושון גולדברג. מי שעשוים להגיע לאימונים היום הם דין אקפי ומתן פלג, וכמובן איתמר ניצן וקרלוס קוויאר, שכבר חתמו.

שחקן נוסף שעשוי להגיע לבית"ר הוא שגיב יחזקאל, ששיחק כמושאל ממכבי תל אביב בקריית שמונה, כאשר גם גל צרויה הוצע. מבחינת טביב, שהכריז שהוא רוצה לעזוב, לא השתנה דבר. בינתיים, עד שיגיע רוכש, אלי אוחנה וגיא לוזון ממשיכים להכין את הקבוצה לעונה הקרובה.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה