הפועל תל אביב לא תזכה באליפות בשנים הקרובות

הפועל תל אביב לא תזכה באליפות בשנים הקרובות

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
יושרו ההדורים וקובי רפואה חזר לאמן את הפועל תל אביב. קודם לכן הודיעה הקבוצה על סיום העסקתו של המאמן. ההערכה היא שהובטח לרפואה לחזק את הקבוצה.

זאב גרינברג, מקבוצת הבעלים כתב לאוהדים בעמוד הפייסבוק הרשמי של המועדון: "בהמשך לרסיסי המידע המועברים דרך התקשורת בחרתי להעביר לכם את עמדתי האישית: למיטב הבנתי קובי רפואה (מאמן מצוין ואיש הגון, ישר ומקצועי) אינו הבעיה, הוא רק הציף אותה על פני הקרקע. זה בדיוק הרגע בו אוהדי הפועל תל אביב חייבים לקבל החלטה, האם הם ממשיכים לדרוש מההנהלה לחתום חוזים מול שחקנים לפי רחשי ליבם של האוהדים וללא כל אחיזה תקציבית – או לתת להנהלה לעבוד ולנהל את הקבוצה כמו שמנהלים עסק לכל דבר. אם יניחו לנו לעבוד בשקט ובאחריות אני מבטיח כי להפועל תל אביב תהיה קבוצה ראויה לליגת העל.

לצערי לא ניקח כנראה אליפויות בשנים הקרובות, אולם נבנה מועדון מבוסס כלכלית וניהולית שיוכל בעתיד להחזיר את הקבוצה למקומה הטבעי (מאבק על כל תואר אפשרי). המשמעות של דרישה להחתים היום את כל השמות המוזכרים באתרי הספורט השונים כרוכה בהזרמה מידית של מיליוני ש"ח נוספים אותם אין בכוונתי או ביכולותיי להזרים.

מי שמציע לעשות זאת יוכל כמובן להזרים את הכסף לקופת המועדון (ממש כסף – ולא הבטחות) ולבצע את המהלך. אגב, אין כל ערובה להצלחה מקצועית גם אילו נחתים את כל השמות שמוזכרים וחוזקה של הקבוצה לא יקבע לפי שחקן כזה או אחר, זו דעתי. אני מצהיר כי אם ימצא מישהו כזה אפנה לו את מקומי כבעלים מיד.

החתמת שחקנים בצורה שאינה מבוקרת וללא הזרמת המיליונים הדרושים פירושה אחד הוא: שהמפרק הבא ישלם את משכורתם של אלו שחתמו חוזים ללא כיסוי מוצק. למהלך כזה לא אהיה שותף בשום אופן. אני לגמרי לא בטוח שימצא פעם נוספת גורם שיסכים לקחת את המושכות ולהשקיע מיליונים מכיסו. להשקיע תשומות ניהול ברמה של משרה מלאה ובסוף יבוא מישהו ויגיד "זה לא מספיק".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה