טביב הולך הביתה: בית"ר ירושלים נמכרה למשה חוגג

מכירתה של בית"ר ירושלים סוכמה באופן סופי, כאשר איש העסקים משה חוגג ירכוש את הקבוצה מידי אלי טביב תמורת 26.5 מיליון שקלים, מתוכם 8.5 מיליון ילכו לכיסוי החובות של הקבוצה

טביב הולך הביתה: בית

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
הסוף למשבר: מכירתה של בית"ר ירושלים סוכמה היום (שני) באופן סופי, כאשר איש העסקים מושה חוגג הגיע לסיכום על קניית הקבוצה מידיו של אלי טביב.

שני הצדדים חתמו על מזכר הבנות לרכישת הקבוצה בתום 10 ימי משא ומתן. חוגג ישלם סך של 26.5 מיליון שקלים, מתוכם 18 מיליון יועברו לטביב ו-8.5 מיליון ילכו לכיסוי החובות של הקבוצה. עוד הוסכם כי במידה ויתגלו חובות נוספים עד 5 מיליון שקל, חוגג יהיה אחראי גם עליהם.

הסיכום הנוכחי מגיע לאחר שחוגג בן ה-37 הציב אתמול אולטימטום בפני טביב, כאשר אמר כי הוא "רוצה תשובה סופית תוך 24 שעות"- אחרת הוא לא יקנה את הקבוצה. טביב אמר בתגובה כי "ספינים תקשורתיים לא יזרזו את העסקה", אך בסופו של דבר החליט לקבל את ההצעה של חוגג ולסיים את עסקת הרכישה.

בעקבות המכירה, הקבוצה תוכל לשמור על מרבית הסגל הקיים כיום, וכן תוכל להחתים שחקנים חדשים. מספר שחקנים שנותרו ללא קבוצה, ביניהם מאור בוזגלו וערן לוי, עשויים להגיע לבית"ר, כשגם הבלם טל בן חיים מועמד לחתום בשורות הצהובים.

חוגג הוא יזם ומשקיע בתחום ההייטק, ושימש בעבר כספונסר של הפועל באר שבע. כיום הוא משמש כמנכ"ל של חברת "סירין", העוסקת בפיתוח טלפונים חכמים, וכן נמנה בין מקימי קרן ההשקעות "סינגולטורים", הנחשבת לאחת הקרנות הפעילות בישראל בתחום ההייטק.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה