בניון ולוזון ישוחחו, בית"ר מחזיקה אצבעות

קשר מכבי פ"ת נקרע בין שתי הקבוצות. ב"ש עשויה להשתתף בשכרו של שהר, אם יעבור לבירה

בניון ולוזון ישוחחו, בית

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
יוסי בניון מתלבט מאוד האם לעזוב את מכבי פתח תקווה ולחזור לבית"ר ירושלים. מצד אחד, הקשר הוותיק מבין שהוא נמצא במקום שאוהב אותו ומכבד אותו והוא גם מצליח בו וכבר הפך למנהיג. מצד שני, ליהלום קורץ מאוד לחזור לקבוצה גדולה כמו בית"ר עם קהל רחב שאוהב ורוצה שיסגור את המעגל בבירה אחרי הקדנציה הראשונה המרה בעידן אלי טביב.

הבעלים של בית"ר ירושלים משה חוגג רוצה מאוד לראות את יוסי בניון בקבוצה ובונה עליו גם לאחר הפרישה ממשחק פעיל. בניון עצמו צפוי לקבל החלטה סופית בימים הקרובים, כשבמקביל חוגג ואלי אוחנה ישוחחו גם עם אבי לוזון, שבשלב זה מתנגד לוותר על בניון ושיחה נוספת בינו לבין השחקן עצמו תתקיים היום.

דודו גורש אמור לחתום הבוקר על חוזה לעונה אחת ולהצטרף רשמית לבית"ר ירושלים, שמעוניינת לצרף מהפועל באר שבע גם את החלוץ בן שהר. חשוב להדגיש כי בית"ר ירושלים לא תהיה מוכנה לעמוד בתנאי השכר המלאים של שהר (שכר של כ-480 אלף יורו) ונראה שאם יעבור, הפועל באר שבע תשתתף בתשלום שכרו, אך לא ברור בכמה אחוזים. שהר, אגב, העביר מסר שהוא לא רוצה לעזוב את האלופה. מי שעלול לעזוב את בית"ר, כידוע, הוא איתמר ניצן, שבית"ר רוצה שיישאר, אבל הוא בעצמו יכריע בימים הקרובים לגבי עתידו.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה