גורמים בהתאחדות: "אם הנבחרת תיראה כך - הרצוג לא ימשיך"

הסבלנות כלפי המאמן החדש פחתה בעקבות היכולת המאכזבת בשני המשחקים האחרונים. שחקנים בנבחרת התפלאו: "אי אפשר לשפוט אותו אחרי כמה אימונים"

גורמים בהתאחדות:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
גורמים משפיעים בהתאחדות לכדורגל הבהירו אתמול (רביעי) כי אם היכולת של נבחרת ישראל משני המשחקים האחרונים תחזור על עצמה במשחקים הביתיים בליגת האומות מול סקוטלנד ואלבניה, הם ידרשו להחליף מיד את אנדראס הרצוג.

בתוך הנבחרת משתדלים לחכות עם הביקורת הנוקבת על המאמן, שהחל לאמן רק בשבוע שעבר, גם בהתחשב בחומר השחקנים המוגבל שעומד לרשותו. אבל גם שם לא ממש התלהבו מניהול המשחק שלו ומההחלטה שלו לשחק בשיטה שתורגלה פעמים בודדות במשחק משמעותי כמו זה באלבניה.

"אם הנבחרת תיראה כמו מול צפון אירלנד בשני המשחקים הקרובים בבית, הרצוג לא ימשיך", הבהיר גורם בכיר בהתאחדות. מנגד, שחקנים בנבחרת התפלאו ואמרו: "אי אפשר לשפוט מאמן שקיבל אותנו רק לכמה אימונים, זו רק ההתחלה".

גורמים בהתאחדות: הרצוג מחזיק בחוזה עד דצמבר 2019, תום מועד מוקדמות היורו. הוא נחשב לחברו הקרוב של וילי רוטנשטיינר, שהביא אותו במסגרת הסמכות שניתנה לו לבחור את מאמן הנבחרת. המנהל המקצועי צפוי לעמוד על כך שהרצוג יסיים לפחות את הקדנציה הנוכחית על הקווים. המאמן, שמודע לביקורות כלפיו, עשוי להחליף שיטה כבר מול סקוטלנד ולשחק עם שני בלמים בלבד לאחר הכישלון בשני המשחקים האחרונים.

לקראת צמד המשחקים בארץ בחודש הבא, כל השחקנים שנפצעו במסע הנבחרת צפויים להיות כשירים: מואנס דאבור לא סובל מקרע במפשעה, וגם הפציעות של ערן זהבי וטאלב טוואטחה לא חמורות.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה