בית"ר מצפה לאולנארה: "הוא שובר שוויון, חלוץ מפלצת לליגה שלנו"

החלוץ הניגרי ינחת בארץ מחר (שלישי) לקראת חתימה ובקבוצה מהמקום האחרון בטבלה כבר לא יכולים לחכות: "רק שיעבור את הבדיקות הרפואיות ונתחיל לעבוד איתו. קבוצות מפורטוגל וגרמניה רצו אותו בתחילת הקיץ הזה"

בית

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
כשבוע אחרי שמועמדותו והסיכום עימו נחשפו, מי שעשוי להפוך בקרוב לרכש האיכותי ביותר של בית"ר ירושלים בשנים האחרונות, ארון אולנארה, ינחת מחר (שלישי) בארץ.
החלוץ הניגרי חתם בקיץ שעבר על חוזה לארבע שנים וחצי בצסק"א במוסקבה, ושוחרר ממנה לפני חודשיים בהסכמה הדדית. הוא כבר סיכם את תנאיו בבית"ר והחתימה שלו מותנית בסדרת בדיקות רפואיות שיבצע מחר בארץ, זאת לאחר שעבר ניתוח לאיחוי רצועות ברכו בעבר.

הניגרי שהיה מבוקש גם בהיידוק ספליט הקרואטית העדיף את ההצעה מבית"ר, שלפיה ירוויח 300 אלף דולר עד לתום העונה ויהפוך לזר עם השכר הגבוה ביותר בעידן משה חוגג. לקבוצה תהיה אופציה לעונה נוספת, בה הוא כבר אמור להרוויח 400 אלף דולר.

ביתבבית"ר מודעים לכך שאולנארה לא שיחק בחמשת החודשים האחרונים, אבל החלוץ סיפר כי שמר בינתיים על כושר בקבוצה ניגרית. ההערכה היא שהוא יזדקק לזמן כדי להיכנס לעניינים ולחזור לכושר מלא. "הוא צריך להיות שובר שוויון בליגה שלנו", אמרו בבית"ר. "הכל מסוכם מולו, רק שיעבור את הבדיקות הרפואיות מחר ונתחיל לעבוד איתו. הוא חלוץ מפלצת לליגה שלנו, קבוצות מפורטוגל וגרמניה רצו אותו בתחילת הקיץ הזה".בקבוצה יצטרכו כעת להכניס לכושר משחק ארבעה זרים, שמצטרפים ליקוב סילבסטר שמעמדו התדרדר ולא פתח מול מכבי תל אביב. חוץ ממנו אפשר למנות את אולנארה עצמו, ברונו איבה שסובל מעודף משקל ובכל זאת נכלל בסגל מול מכבי, אנטואן קונט שנמצא בשיקום אחרי הפציעה בברכו וז'אורז'יניו הברזילאי. "אולי בנובמבר נוכל להנות מכל הזרים ביחד", אמרו במועדון.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה