אולנארה נחת בישראל: "בית"ר היא הבחירה הנכונה עבורי"

חלוץ הרכש הניגרי, צפוי לחתום על חוזה לעונה עם אופציה לאחת נוספת: "המצב של הקבוצה לא רע". בית"ר תבצע בדיקות מקיפות לקראת החתמתו

אולנארה נחת בישראל:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
החלוץ הניגרי ארון אולנארה נחת הבוקר (רביעי) בישראל על מנת להצטרף לבית"ר ירושלים. לאור העובדה שהוא סבל מפציעה חמורה בעבר, אולנארה יעבור בדיקות רפואיות מקיפות. אם הוא יעבור את הבדיקות הרפואיות, אולנארה יחתום לעונה עם אופציה לעונה נוספת. שכרו בעונה הראשונה יעמוד על כ-300 אלף יורו ואם האופציה עליו תמומש, בעונה השנייה הוא ירוויח כ-400 אלף יורו.

החלוץ אמר בשדה התעופה: "אני יודע קצת על הקבוצה. יודע שמדובר בקבוצה טובה ואחד המועדונים הגדולים בישראל. אני מרגיש טוב, הייתה לי רק פציעה אחת בברך. דיברתי עם ג'ון אוגו שאמר לי שהליגה טובה מאוד ושבית"ר קבוצה טובה. היו לי עוד אופציות, אבל בחרתי לבוא לפה".

אולנארה בן ה-24, נחשב לכישרון גדול, אך פציעות וחוסר כימיה עם כמה מאמנים, מנעו ממנו להתקדם כמצופה. הוא שיחק בעבר בנורבגיה, סין ורוסיה. הניגרי השתייך לצסק"א מוסקבה ובעונה שעברה הושאל לאמקאר פרם. בקיץ חזר לצסק"א, אך זו שחררה אותו מכיוון שלא היה בתכניות של המאמן ויקטור גונצ'ארנקו.

בהנחה שיעבור את הבדיקות הרפואיות בהצלחה, אולנארה יהיה הזר השישי של בית"ר ירושלים. בסגל של הקבוצה כבר נמצאים יקוב סילבסטר, אפונסו טיירה, ברונו איבה, ז'אורז'יניו ואנטואן קונטה. השניים האחרונים עדיין מחלימים מפציעות וטרם שיחקו העונה.

אולנארה נחת בישראל:

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה