אבו יונס: "במגזר מרגישים עכשיו יותר שייכות לנבחרת"

רגע לפני שחוזרים להכנות לליגה ולמפגש מול מכבי פ"ת, בסכנין חגגו את הצלחת הנבחרת וריבוי השחקנים הערבים בהרכב, והיו"ר גם ידע לומר למה: "סוף סוף מאמן שבוחר שחקנים בצורה מקצועית". מתיחות סביב ספסולו של ראדי

אבו יונס:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
בבני סכנין לא נשארו אדישים לאחר הניצחון של נבחרת ישראל על אלבניה והביעו סיפוק רב מהצלחת הנבחרת בשני המשחקים האחרונים. סיבה מיוחדת לתחושות הטובות הייתה כמובן ריבוי השחקנים מהמגזר הערבי בהרכב ובסגל, שלדברי אנשי הקבוצה מאפשר לאוכלוסייה הערבית להרגיש חלק מהחגיגה.

"אני מרגיש ברחוב שלאוהדים מהמגזר יש עכשיו יותר תחושה של שייכות לנבחרת", אמר יו"ר המועדון, מוחמד אבו יונס. "כשיש חמישה שחקנים מהמגזר יחד על הדשא זה מראה שיש שינוי. סוף-סוף יש מאמן שבוחר שחקנים בצורה מקצועית, ולא לפי חברים או עסקנים".

אבו יונס: היו"ר לא ניסה להסתיר את התחושות שהיו בעבר: "עד לא מזמן אוהדי המגזר לא הרגישו שייכות כי הם הרגישו שההתנהלות לא מקצועית. עכשיו אנשים מתעניינים ורוצים שהנבחרת תצליח. אני בטוח שזה יגיע גם לשחקנים של סכנין. למשל, בעתיד אולי מחמוד קנדיל יהפוך לשוער הראשון של הנבחרת" .
לקראת החזרה לליגה והמשחק מול מכבי פתח תקווה, בקבוצה עדיין עוסקים בספסולו של מהראן ראדי. למרות העובדה שעל פני השטח דברים נראים רגועים, ל-ynet נודע שישנה מתיחות סביב התנהלות המאמן בני בן זקן. במועדון כבר שוחחו עם ראדי והבהירו לו שהוא מהווה שחקן מפתח וכך גם יישאר בהמשך.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה