הטריאתלטית נועה חייט, בת 21, נהרגה בתאונת דרכים בחיפה

סגנית אלופת ישראל בטריאתלון לשעבר נפגעה מרכב בעת שרכבה על אופניים. זכתה גם במדליות ארד באליפות ישראל ב-5,000 וב-10,000 מטר. לונה צ'מטאי סלפטר, אלופת אירופה ב-10,000 מטר, כתבה: "חברתי היקרה, אני מזועזעת מהחדשות הטרגיות"

הטריאתלטית נועה חייט, בת 21, נהרגה בתאונת דרכים בחיפה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
נועה חייט, אתלטית בת 21, נהרגה היום (רביעי) בתאונת דרכים בחיפה. היא נפגעה אחר הצהריים מרכב שפנה שמאלה מרחוב פרויד הראשי בעיר בעת שרכבה על אופניה, ועל פי חקירה ראשונית של המשטרה לא נתן לה זכות קדימה. מותה נקבע לאחר כמה דקות בזירת התאונה.

חייט היתה טריאתלטית, חברה בנבחרת ישראל, ובעברה סגנית אלופת ישראל בטריאתלון. היא גם זכתה בעבר במדליות ארד באליפות ישראל ב-5,000 וב-10,000 מטר, והוכתרה לאלופת ישראל לנוער בריצות שדה. בנוסף, היא אלופת ריצת המדרגות של חיפה בארבע השנים האחרונות ברציפות.אלופת אירופה בריצת 10,000 מטר, לונה צ'מטאי סלפטר, שהתאמנה ורצה לצד חייט, נפרדה ממנה בעמוד הפייסבוק שלה. "אני מזועזעת מהחדשות הטרגיות האלה", כתבה צ'מטאי סלפטר, "חברתי היקרה, אתלטית שנהניתי כל כך להתאמן ולרוץ איתה, נהרגה בתאונה אכזרית".

"הלב כואב ומתקשה להאמין", נכתב בעמוד הפייסבוק של מירוץ המדרגות, "נועה חייט ז"ל כבר לא תחייך אלינו בביישנות מראש הפודיום. הספורטאית המדהימה, הצנועה והמוכשרת ביותר שאי פעם טיפסה את מדרגות חיפה. תנחומינו למשפחה ולכל חבריה הרבים".

הטריאתלטית נועה חייט, בת 21, נהרגה בתאונת דרכים בחיפה

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה