לינוי אשרם: "אני יכולה להגיע גבוה בטוקיו 2020"

בראיון ל"ישראל היום" מספרת סגנית אלופת העולם על תחושותיה: "עדיין לא מעכלת".על מה שריגש אותה: "אחד הצדדים של האולם היה כולו דגלי ישראל"

לינוי אשרם:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
לינוי אשרם, שריגשה מדינה שלמה כשזכתה במקום השני באליפות העולם בהתעמלות אמנותית, עדיין מתקשה להתרגל למעמד החדש שלה. "אני ממש לא מעכלת עדיין", היא מספרת בראיון ל"ישראל היום". "אבל עכשיו אני צריכה להסתכל קדימה ולא להיכנס יותר מדי למחשבות".

אשרם הוסיפה: "כשהייתי על הפודיום, לא חשבתי על האולימפיאדה, כי זה רחוק. חשבתי על המוני האנשים שהגיעו לעודד אותי מישראל: צד אחד של האולם היה כולו עם דגלים מישראל. זה ריגש אותי". אשרם מספרת שבניגוד למה שנהוג לחשוב, המתחרות האחרות דווקא פרגנו לה על זכייתה. "הם באו ופרגנו ואמרו מזל טוב. הן עכשיו יותר תופסות ממני, כי כאילו הגעתי לרמה שלהן ואני מהווה איום, אבל הן עדיין מפרגנות שאני זוכה", מספרת אשרם.

באחרונה, שונתה שיטת הניקוד בתחרות, בצורה שהיטיבה עם אשרם: כיום יש גם ניקוד על תרגילי בונוס, ותרגילים מקוריים אותם עושה אשרם, כמו למשל לסובב חישוק על האף. אשרם מודה ששיטת הניקוד החדשה שיחקה לטובתה. "השיטה עכשיו היא ממש לטובתי, יש תרגילים עם יותר רמת קושי ועניין", מספרת אשרם. "היעד שלי הוא להגיע לאולימפיאדה בטוקיו. אני יכולה להגיע גבוה בטוקיו".

בתוך כך, גם ראש הממשלה בנימין נתניהו התקשר לברך את הספורטאית הישראלית. "לינוי, מזל טוב! זהו הישג יוצא מן הכלל" אמר נתניהו, "את גורמת לכולנו 'להתמתח' בגאווה. את עושה את זה בגמישות מופלאה וביכולת אישית כבירה. זה מרים את הגאווה הלאומית של כולנו. שתהיה לך הצלחה גדולה מאוד וכולנו מחכים להמשך ההצלחה שלך, כל הכבוד לך".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה