דניז חזניוק תשחק בכיפור? "הרב אישר שאחותי תצום במקומי"

הישראלית (228 בעולם) ניצחה 4:6, 6:4, 3:6 את הסינית שין יו וואנג (349) והעפילה לשמינית הגמר בטורניר גוואנגז'ו. תפגוש את ורה לפקו מבלארוס והמשחק אמור להתקיים במהלך יום כיפור. חזניוק: "ביקשתי לדחות את המשחק, אמרו שאי אפשר לשנות את המועד ולהתחשב בי"

דניז חזניוק תשחק בכיפור?

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
דניז חזניוק עלתה הבוקר (שלישי) לשמינית גמר טורניר גוואנג'זו אחרי ניצחון 4:6, 6:4, 3:6 על הסינית הצעירה (בת ה-16), שין יו וואנג (349 בעולם). זה לא היה פשוט, אבל אחרי שעתיים ו-13 דקות הישראלית הצליחה לחלוף על פני וואנג והשיגה את הניצחון השני שלה אי פעם בקריירה במסגרת סבב ה-WTA.

אין ספק שחזניוק מרוצה מהניצחון וההעפלה לשמינית הגמר, אבל בגלל לוח הזמנים של התחרות נתקלה בבעיה. בשלב הבא ממתינה לה ורה לפקו בת ה-19 מבלארוס, המדורגת 66 בעולם. המשחק אמור להתקיים מחר לפנות בוקר או לכל המאוחר בשעות הצהריים לפי שעון ישראל – ובוודאות במהלך יום כיפור, גם לפי שעון סין.לאחר המשחק, ניגשה חזניוק למארגנים וביקשה להזיז את שמינית הגמר כדי שלא ייפול על יום כיפור, אך לצערה נענתה בשלילה בעקבות הלו"ז הצפוף והעובדה שכבר ביום חמישי יחל שלב רבע הגמר.

דניז חזניוק תשחק בכיפור? חזניוק סיפרה ל-ynet: "ניגשתי למארגנים, אך אמרו לי שככל הנראה אי אפשר לשנות את מועד המשחק ולהתחשב בי. דיברתי עם הרב שלי, מנדי, והוא אישר לי שאחותי תצום בשבילי".בעקבות הניצחון, הישראלית צפויה לעלות לזנק לפחות 28 מקומות בדירוג העולמי ולהיכנס לתוך 200 הראשונות בעולם (כיום מדורגת 228), מה שיהווה מבחינתה דירוג שיא בקריירה. בעצם ההעפלה לשמינית הגמר, היא גם הבטיחה לעצמה 3,400 דולר.חשוב לציין שחזניוק לא מייצגת את ישראל בטורניר, אלא רק את עצמה ומתמודדת באופן פרטי ואישי לחלוטין בטורניר.

חזניוק היא לא הטניסאית הראשונה שמתלבטת בנושא. לפני שנה בדיוק המחבט הבכיר של ישראל, דודי סלע (190 בעולם), פרש במהלך משחקו מול אלכסנדר דולגופולוב ברבע גמר טורניר שנזן מהחשש שהוא יגלוש לתוך יום כיפור.סלע אמר אז לשופט: "אין זמן" והודיע על פרישה. יריבו האוקראיני הגיב אחרי המשחק: "הופתעתי מההחלטה, לא הייתי מודע למצב"

דניז חזניוק תשחק בכיפור?

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה