שחקן כדורגל במוזמביק נטרף על ידי תנין

שחקנה של אתלטיקו מיניירו דה טטה, אסטבאו אלברטו ג'ינו בן ה-19, קיפח את חייו בצורה טראגית לאחר שהותקף סמוך לנהר זמביזי במדינתו. מאמנו אמר: "חבריו שמעו את הצעקות, אבל לא יכלו לעשות כלום, התנין היה באורך של חמישה מטרים"

שחקן כדורגל במוזמביק נטרף על ידי תנין

כזה סיפור לא שומעים כל יום או יומיים. כדורגלן אתלטיקו מיניירו דה טטה ממוזמביק, אסטבאו אלברטו ג'ינו (19), נטרף בסוף השבוע על ידי תנין בעת ששהה סמוך לנהר זמביזי במדינתו.

מקבוצתו החובבנית, שלקחה את שמה והמדים מהקבוצה הברזילאית עם השם הזהה אישרו את הפרטים. מאמנו של השחקן, אדי קראבליו, אמר לאחר האירוע הטראגי: "התנין קפץ מהמים במפתיע ותפס אותו במתניים, ואז משך אותו חזרה לנהר"."שני חבריו שהיו איתו במקום, היו מפוחדים מאוד ושמעו את הצעקות, אבל לא יכלו לעשות כלום. התנין היה באורך של חמישה מטרים לפחות", הוסיף קראבליו.

קבוצתו פירסמה הודעת תנחומים בעמוד הפייסבוק שלה, בה נכתב: "אנו מתאבלים על מותו של השחקן שלנו, האח שלנו, החבר שלנו, הבן שלנו והבלם הניצחי, אסטבאו אלברטו ג'ינו, לו היה עתיד מבטיח. הקבוצה רוצה להביע את תנחומיה הכנים עבור משפחתו. זה אובדן טראגי לכולנו. אסטבאו היה דוגמה למשמעת, כבוד וצניעות והשאיר חלל גדול בחיים שלנו".

שחקן כדורגל במוזמביק נטרף על ידי תנין