ראמוס: "אסור להיות נינוחים לפני ישראל"

קפטן ריאל מדריד דיבר בהתכנסות של נבחרת ספרד לקראת המפגש עם אלישע לוי ושחקניו ביום שישי (22:45) בחיחון במוקדמות גביע העולם. על היחסים עם פיקה: "עכשיו כשאני רואה אותו, אני מחבק אותו"

ראמוס:

נבחרת ספרד התכנסה היום (ב') לקראת המפגש עם ישראל ביום שישי (22:45) בחיחון במוקדמות גביע העולם 2018. עבור השחקנים של אלישע לוי זה המשחק הכי קשה בקמפיין, אבל לאלופת העולם לשעבר מדובר בסך הכל בעוד משחק בדרך למטרה - עלייה לטורניר ברוסיה.

כמו בכל משחק בית של ספרד, כל תוצאה פרט לניצחון תהיה הפתעה. גם קפטן ריאל מדריד ובלם הנבחרת סרחיו ראמוס מודע לכך והוא אמר לקראת ההתמודדות: "אסור לנו להיות נינוחים ואנחנו צריכים תמיד לחשוב על צבירת כמה שיותר נקודות".
ראמוס נשאל גם על שיתוף הפועלה עם ג'רארד פיקה, על רקע העקיצות ההדדיות בינו ובין בלם ברצלונה: "אנחנו אוהבים לזרוק מקלות למדורה אבל עכשיו כשאני רואה אותו, אני מחבק אותו. התרגלנו ליריבות בין ריאל וברצלונה והכל בצורה ספורטיבית".

גם פפה ריינה, השוער של נאפולי שלא צפוי לשחק, דיבר. "אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו", אמר ריינה כשנשאל על המאבק עם איטליה על המקום הראשון בבית. "השגנו תוצאה טובה בטורינו".