אוזיל יעזוב את ארסנל בינואר

הקשר הגרמני מסרב להאריך את חוזהו שיסתיים בקיץ, ועל פי הדיווחים התותחנים ינסו למכור אותו בחלון ההעברות הקרוב כדי להכניס כסף לקופת המועדון . אינטר ומנצ'סטר יונייטד כבר מתחילות בחיזורים

אוזיל יעזוב את ארסנל בינואר

אחרי פתיחת עונה מגומגמת, ארסנל יצאה לפגרת הנבחרות במצב רוח מרומם כשהיא סופרת 3 ניצחונות ותיקו מול צ'לסי (0:0) בארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה, ומתברגת במקום החמישי, 6 נק' בלבד מהמוליכות ממנצ'סטר.

אך למרות השקט המקצועי נראה שסערה חדשה עומדת להתחולל במועדון. אחרי פרשת אלכסיס סאנצ'ס בחלון העברות של הקיץ, מסתמן כי התותחנים הולכים להיות בכותרות גם בחלון ההעברות של ינואר, כשכבר מעכשיו גוברים הדיווחים שמסוט אוזיל יעזוב את צפון לונדון אחרי 4 שנים.
הקשר הגרמני יסיים את חוזהו בקיץ, ובינתיים הוא מסרב לחתום על הארכת חוזה. על פי הדיווחים ארסנל הציעה לו שכר של 275 אלף פאונד לשבוע, אך השחקן בן ה-28 מסרב לחתום ודורש שכר של 350 אלף ליש"ט לשבוע. על כן דווח כי "התותחנים מוכנים למכור את אוזיל בינואר ולהכניס כסף לקופת המועדון מאשר לאבד אותו בקיץ ללא אפשרות לרווח כלכלי".
יחד עם זאת, ייתכן מאוד והקבוצות אשר מעוניינות באוזיל – נכון להיום מדובר באינטר ומנצ'סטר יונייטד – יעדיפו להחתים את השחקן בינואר על חוזה, ולקבלו באופן רשמי רק בחלון ההעברות בקיץ כדי להימנע מתשלום דמי ההעברה לתותחנים.
מה שלא יהיה, בין אם בחודש ינואר, ובין אם בקיץ הבא, נראה שמסוט אוזיל מהכוכבים הבולטים של התותחנים, יעזוב בקרוב מאוד את הקבוצה.