סיכוי גבוה באופן חריג למפגש בין ברצלונה לצ'לסי

בעקבות ההגבלות בהגרלת שמינית גמר ליגת האלופות קיימת הסתברות של 44 אחוזים שמסי וחבריו יוגרלו לשחק מול הבלוז. אחרי ה-0:7 על ספרטק וההעפלה מהמקום הראשון, יורגן קלופ מוכן לכל תרחיש בהגרלה: "אנחנו לא מפחדים מאף אחת". נשבר שיא השערים בשלב הבתים

סיכוי גבוה באופן חריג למפגש בין ברצלונה לצ'לסי

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
הגרלת שמינית גמר ליגת האלופות תיערך ביום שני בהשתתפות חמש קבוצות אנגליות, ארבע מתוכן בדרג הראשון לאחר שסיימו כראשי בתים. העובדה הזו ועובדות נוספות הובילו לכך שיש הסתברות של 44 אחוז שברצלונה תוגרל מול צ'לסי. מעולם בתולדות המפעל לא היה סיכוי גבוה כל כך לקבלת מפגש מסוים בהגרלה.

סיכוי גבוה באופן חריג למפגש בין ברצלונה לצ'לסיעל פי חוקי ההגרלה, אי אפשר לקבל יריבה מאותה מדינה ולא את מי ששיחקה מולך בשלב הבתים. צ'לסי לא יכולה לקבל את ארבע האנגליות האחרות וגם לא את רומא שהייתה איתה בבית. זה משאיר לה רק שלוש יריבות פוטנציאליות - ברצלונה, פריז סן ז'רמן ובשיקטאש. כיוון שגם לברצלונה יש הגבלות רבות - היא לא יכולה לקבל את יובנטוס, ריאל מדריד וסביליה - ההסתברות למפגש שלה עם צ'לסי גבוה במיוחד, כ-44 אחוזים, קרוב ל-50:50.העונה נקבע שיא שערים בשלב הבתים של ליגת האלופות, עם 308 שערים בסך הכל. השיא הקודם מעונת 2000/01 עמד על 292 כיבושים. השיא הושג במידה רבה בזכות פריז סן ז'רמן (25) וליברפול (23), שתי הקבוצות שהבקיעו הכי הרבה שערים בתולדות שלב הבתים.

וזה לא הנתון המיוחד היחיד מהערב. כריסטיאנו רונאלדו הפך לשחקן הראשון שכובש בכל אחד מששת המשחקים בשלב הבתים במפעל. שמונה שערים היו לו בסך הכל, כולל אחד ב-2:3 של ריאל מדריד הערב על דורטמונד.ליברפול עלתה הערב (רביעי) מהמקום הראשון בבית 5 אחרי 0:7 מפלצתי מול ספרטק מוסקבה. פליפה קוטיניו, שכבש שלושער אמר בסיום: "זה היה לילה מיוחד מאוד. היה מיוחד מאוד לענוד את סרט הקפטן. אנחנו יכולים לפגוש כמה קבוצות גדולות בשלב הבא, נראה מה יהיה בהגרלה". סאדיו מאנה, שכבש צמד, הוסיף: "זו הייתה הופעה מבריקה. היה חשוב להבקיע מוקדם ועשינו את זה. פיליפה קוטיניו היה יוצא מן הכלל. הוא חשוב כל כך עבורנו, אבל כל שחקני ההתקפה שלנו היו טובים".

סיכוי גבוה באופן חריג למפגש בין ברצלונה לצ'לסייורגן קלופ סיכם: "0:7 זו תוצאה מדהימה. ישבנו על הספסל ודיברנו בינינו כמה זה מדהים שאנחנו מנצחים קבוצה חזקה כמו ספרטק בהפרש של שבעה שערים. כל השחקנים שלי היו מבריקים. אין יריבים קלים בשלב 16 הגדולות בליגת האלופות. יהיה מעניין לראות את מי נקבל בשמינית הגמר, אבל אנחנו לא מפחדים מאף אחד".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה