ספרד: זעם על לופטגי, ההתאחדות שוקלת להחליפו

בעקבות הסיכום עם ריאל מדריד, נשיא ההתאחדות הספרדית זועם על מאמן הנבחרת ושוקל לפטר אותו לפני המשחק ביום שישי מול פורטוגל

ספרד: זעם על לופטגי, ההתאחדות שוקלת להחליפו

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
זעם בהתאחדות הספרדית על ז'ולן לופטגי בעקבות הודעת ריאל מדריד על מינויו למאמנה לאחר המונדיאל. מאמן נבחרת ספרד סיכם לפני כן על המשך דרכו והארכת חוזהו עד 2020, אבל כעת סופג ביקורות בתקשורת וגם נשיא ההתאחדות, לואיס רוביאלס, לא אהב בלשון המעטה את ההתפתחויות ביממה האחרונה.

בעיתון "לה ונגוארדיה" נכתב שרוביאלס חש נבגד ושוקל לפטר את לופטגי עוד לפני המשחק הראשון במונדיאל נגד פורטוגל ביום שישי הקרוב. במהלך היום אמורה ההתאחדות הספרדית לכנס מסיבת עיתונאים ולהבהיר את המצב. עד אז מקווים בנבחרת לפתור את המחלוקות.בספרד טוענים שבעקבות ההודעה קיימת בנבחרת אווירה של חוסר מקצוענות והמבקרים סבורים שלופטגי ייתן עדיפות לשחקני ריאל מדריד, אותם הוא יאמן בעונה הבאה. מלבד זאת,

ספרד: זעם על לופטגי, ההתאחדות שוקלת להחליפובספרד הביעו ספקות לגבי היכולת של המאמן להתרכז במשימה הקרובה, מכיוון שהוא אמור לפתור לא מעט בעיות לקראת כניסתו לתפקיד החדש, כמו יחסיו עם כריסטיאנו רונאלדו (עליו העביר ביקורת בעבר) ומעמדו של גארת' בייל. כמו כן הוא אמור להתעסק ברכש של ריאל מדריד לקראת העונה הבאה.
רוביאלס נחת אתמול בקרסנודר, סירב לספק הצהרות בנוגע להתפתחות האחרונה ורק עידכן את אנשי התקשורת לגבי מסיבת העיתונאים. "נתנהג באחריות", אמר רוביאלס, אבל בעיתון "ספורט" דווח שלופטגי עשוי לאבד את משרתו עוד לפני המשחק הראשון במונדיאל. מקורביו של רוביאלס מנסים להרגיעו ולמנוע מצב שו יפוטר מאמן הנבחרת יומיים בלבד לפני המשחק מול פורטוגל. בהתאחדות יודעים היטב שהבעיה הגדולה היא למנות מחליף ראוי בטווח קצר כל כך שגם יספיק להיכנס לעניינים ולקבל החלטות נכונות.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה