בעקבות האיומים על מסי: הליך משמעתי נגד רג'וב

בעקבות פניית עופר עיני, הודיעה פיפ"א על פתיחת הליכים נגד יו"ר התאחדות הכדורגל ברשות. עיני: "הכדורגל הישראלי ימשיך להיות חלק מהקהילה הבינלאומית"

בעקבות האיומים על מסי: הליך משמעתי נגד רג'וב

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
ג'יבריל רג'וב יועמד להליך משמעתי: כך בישרה היום התאחדות הכדורגל העולמית (פיפ״א) להתאחדות הכדורגל בישראל, זאת בעקבות התבטאויותיו של יו"ר ההתאחדות ברשות נגד כוכב נבחרת ארגנטינה. כזכור, בטרם בוטל משחק הכדורגל בין ישראל וארגנטינה שאמור היה להתקיים באצטדיון טדי, קרא רג'וב לשרוף את חולצות שחקן ברצלונה. רג'וב גם השווה בין התנהלות ממשלת ישראל ובין תהליכים שאירעו באירופה בשנות ה-30 של המאה ה-19.

בעקבות התבטאויות אלו הגישה התאחדות הכדורגל בראשות עופר עיני תלונה רשמית לפיפ"א. כעת, ייבחנו העיצומים האפשריים נגד יו"ר ההתאחדות הערבי. עופר עיני, יו״ר ההתאחדות אמר היום: ״הריטואל חוזר על עצמו בכל פעם, כאשר רג׳וב מנסה להוביל להחלטות בפיפ״א נגד הכדורגל שלנו ונגד מדינת ישראל. הודות לעבודה נכונה ומושכלת אנחנו מצליחים להסביר לחברים ולחברות בפיפ״א מה באמת מסתתר מאחורי ההצעות הלכאורה תמימות של מי שחצה כל קו אדום. יש לנו ידידי אמת באופ״א, בקונפדרציות האחרות ובפיפ״א ולכן רג׳וב כושל פעם אחר פעם. הכדורגל הישראלי ימשיך להיות חלק מהקהילה הבינלאומית ומדינת ישראל תמשיך ליהנות מאהדה גדולה בהתאחדות הכדורגל העולמית״.במקביל, בקונגרס של פיפ"א דחו היום הצעת החלטה שהגיש רג'וב, להטיל סנקציות נגד מדינות בהן יש הפרת זכויות אזרח ולהשעותה מהתאחדות הכדורגל העולמית, כאשר ההצעה כוונה למעשה נגד ישראל. המועצה קבעה כי בתקנוני הארגון כבר ישנם סעיפים דומים וכי אין צורך לאשר את ההצעה הפלסטינית.

בעקבות האיומים על מסי: הליך משמעתי נגד רג'וב

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה