דרמה על המגרש: אישה פרצה למגרש והחלה להכות את בן זוגה הכדורגלן הבוגדני

אישה שגילתה שהיא למעשה מאהבת ולא בת זוג החלה להכות את בן זוגה הכדורגלן, לעיני השופט ההמום וחבריו לקבוצה. "אתה נשוי ועדיין מתעסק איתי?!", צעקה, "אני נראית לך אחת כזאת?"

 צפו באירוע: אישה פרצה למגרש והחלה להכות את בן זוגה הכדורגלן הבוגדני

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
השחקנים לא האמינו, השופט נותר בהלם: אישה פרצה למגרש כדורגל והחלה להכות את אחד מהשחקנים -, אחרי שגילתה שלמרות שהשניים הם בני זוג כבר תקופה - הוא למעשה נשוי. השופט ניסה להפריד ביניהם ושרק להפסקת המשחק, אבל גם זה לא עצר את האישה או מנע ממנה להתנפל עליו ולהכות אותו ללא הפסקה, ללא תגובה מצדו.

"אתה נשוי ועדיין מתעסק איתי?!", צעקה, תוך שהיא סוטרת לו ומושכת בחולצתו, לא נותנת לו לברוח או לחמוק ממנה, "אני שואלת אותך שאלה, אתה נשוי? אולי לאשתך לא אכפת, אבל לי כן אכפת. אתה נשוי או לא? למה אתה עושה לי את זה? אני נראית לך אחת שקל להתעסק איתה?".על פי הדיווח, התקרית המביכה התרחשה בצ'ונגצ'ינג, מחוז עירוני בדרום-מערב סין, ובתקשרת המקומית דווח שהכדורגלן אכן רימה את האישה, וטען שהוא רווק כשלמעשה היא הייתה המאהבת שלו. מספר שחקנים מהקבוצה ניסו להפריד, אבל גם הם לא הצליחו, ואולי אף השתעשעו מהעניין, כפי שמעידה העובדה שאחד מהם מיהר לשלוף את המצלמה. לא ברור כיצד התקרית הסתיימה.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה