המורה תלך לכלא? נתפסה בזכות הסנאפצ'ט

סמנתה קיוטה נעצרה לאחר שאחד מתלמידיה, נער בן 14, העלה סרטון בו היא מצולמת בבגדים תחתונים. במשטרה חוששים שהיא ניהלה רומן עם יותר מתלמיד אחד

המורה תלך לכלא? נתפסה בזכות הסנאפצ'ט

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
סמנתה קיוטה האמריקאית היא כנראה לא המורה החינוכית ביותר בעולם: קיוטה בת ה-32 נעצרה לאחרונה על ידי המשטרה בקליפורניה – לאחר שניהלה רומן ממושך עם תלמיד בן 14 בלבד.
המעצר התרחש בזכות סרטון שפירסם הנער בסנאפצ'ט – ובו נראית המורה הנשואה כשהיא לובשת רק חולצה ותחתונים, כך עולה מידיעה שפורסמה הבוקר (יום ד') ב"דיילי מייל" הבריטי. בסרטון הופיעו גם תלמידים אחרים, ואילו הנער שניהל את הרומן עם קיוטה הודה בכך שהוא מקיים איתה יחסי מין בביתה.

תלמיד אחר שצפה בסרטון מיהר לדווח על כך להוריו – שהודיעו על המתרחש לשירותי הגנת הילד. בעקבות זאת נעצרה המורה וחיפוש נערך בביתה. בזמן המעצר הובע במשטרה חשש שהמורה ניהלה מערכות יחסים דומות גם עם תלמידים נוספים. בחיפוש שנערך בביתה של קיוטה, נמצא פתק שכתבה לבעלה, ואשר תיאר את השתלשלות יחסיה עם הנער. מחקירת המשטרה עלה כי הרומן בין השניים נרקם בשנת 2015, כשקיוטה הייתה מורתו של הנער והביעה בו עניין מיוחד.

המורה תלך לכלא? נתפסה בזכות הסנאפצ'טהילד, שאמו נפטרה ואביו בכלא, שהה באותה תקופה אצל קרובת משפחה – כשהמורה החליטה לקחת אותו תחת חסותה. אותה קרובת משפחה סיפרה כי קיבלה מיילים מהמורה בהם היא תיארה את השיפור בהתנהגות הנער. קרובת המשפחה סיפרה כי סמכה על המורה בתחילה, אך בהמשך הבחינה שהנער החל להגיע הביתה בבגדים יקרים ומוצרים טכנולוגיים שהמורה קנתה לו. על פי הדיווחים, בעלה של קיוטה הגיש בקשה לגירושין מאז התקרית – וקיבל משמורת בלעדית על שני ילדיהם המשותפים. בשלב זה שוחררה קיוטה בערבות של 150,000 דולר, וכעת היא ממתינה למשפטה – שצפוי להיערך בחודש הבא.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה