תיעוד מזעזע:כולם שונאים עכשיו את הגנבת הזאת

צעירה בת 18 נתפסה על חם כאשר גנבה את כל כספי הטיפ של נהג אובר שבשירותיו היא השתמשה. הסרטון שבו היא מצולמת הפך לוויראלי, אבל מה שבאמת בלתי נסבל בכל העניין הוא התגובה שלה

תיעוד מזעזע:כולם שונאים עכשיו את הגנבת הזאת

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה

גבריאלה קאנאלס, אמריקאית בת 18 מברוקלין, הפכה ללא ידיעתה למפורסמת תוך זמן קצר, אחרי שסרטון שעלה לרשת חשף רגע נורא בו גנבה טיפ של עובד.

הכל קרה באוגוסט האחרון, כאשר גבריאלה עלתה עם שני חברים למונית בשירות אובר. כאשר השלושה הגיעו ליעד, גבריאלה - שישבה ממש ליד צנצנת טיפים של הנהג, הכניסה את ידה לצנצנת וגנבה את כל הכסף שהיה שם.

הנהג דאג להתקין מצלמה על המראה שלו, וכך בעצם כל המקרה הזה תועד בבירור. הסרטון הגיע לרשת ועזר לו לאתר מהר מאוד את הגנבת ולחשוף את זהותה. הייתם מצפים שהיא תחוש מבוכה ואשמה קשה, נכון? אז לא.כאילו שהסיפור הזה לא מספיק נורא, לאחר שגולשים זיהו את גבריאלה בסרטון הם שלחו לה הודעות אישיות ברשתות החברתיות והיא, בתגובה לכך, רק צחקה מהכל והתגאתה במעשיה. כך למשל גולש בשם sohaiby23 כתב לה בתגובה לסלפי שהעלתה לאינסטגרם "התמונה צולמה מיד אחרי שגנבת את הכסף מנהג האובר. אני מקווה שתיכנסי לכלא". היא הגיבה: "למעשה, זה צולם לפני שעזבתי את הבית".

הנהג, מוחמד בואייאן, סיפר למשטרה מה קרה אך החליט לא להגיש תלונה רשמית בסופו של דבר. למרות זאת, גולשים רבים תקפו אותה בצורה כל כך אינטנסיבית שבינתיים היא חסמה את כל הפרופילים שלה ברשתות החברתיות.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה