שערוריות מין בקונגרס האמריקאי תוך רשלנות משפטית

אחרי שערוריות המין היכו רוב המסדות הממשלתיים בארה"ב,הגל עבר באחורונה לקונגרס כאשר המועמד הרפובליקני לבית הנבחרים ממדינת אלבמה,השופט הימני "רוי מור" מואשם שתקף מינית נערה בת 14 שנה בשנת 1979

שערוריות מין בקונגרס האמריקאי תוך רשלנות משפטית

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
עיתון וושינגטון פוסט ציטט את דבריה של לי קורפמן,,כעת בת 53 ,על כך שהוא פגש אותה בבית המשפט כשהיה משמש התובע הכללי בפועל והיה בן 32 וכי הוא דרש ממנה להיפגש ואחר כך לקח אותה לבית שלו,היא מסרה כי הוא מצא חן בעיניה באותו זמן.
המועמד הרפובליקני "מור" בן ה-70,נשוי ויש לו ארבעה ילדים דחה את ההאשמות והגדיר אותן שקריות ומהוות תקיפה פוליטית נואשת.
ווישינגטון פוסט לא הסתפק בעדותה של "לי קורפמן",אלא הצליח להשיג את עדויותיהן של שלוש נשים אחרות,שבאותה תקופה היו בגילאי 18-14 שמסרו לעיתון כי מור חיזר אחריהן ואף נישק שתיים מהן,כמו כן הוא הזמין אותן לשתות אלכוהול.
אם ההאשמות נגדו יתאמתו,המפלגה הרפובליקנית תפסיד מושב בגין הסקנדל המדובר של מור,משמעות הדבר:הרוב שממנו נהנים הרפובליקנים ירשום ירידה מ-52 ל-51 מתוך מאה מושבים.
נראה שההשלכות של הדשערוריה עתידות להתגלגל ועתידות לפגוע במעמדו השברירי ממילא של הנשיא הרפובליקני הנוכחי דונלד טראמפ.מנהיגת הדימוקרטים בגונגרס ננסי בילוסי אמרה כי יש לשנות את המדיניות הקשורה לעמידה בפני ההטרדות המיניות בתוך הגונגרס.

שערוריות מין בקונגרס האמריקאי תוך רשלנות משפטית

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה