מתקשרת עם רוחות קיבלה מסר קודר מהעולם הבא לדונלד טראמפ

ג'ורג'ינה ווקר, שנבואותיה התבררו פעמים רבות כמדויקות, משוכנעת כי נשיא ארצות הברית יספוג מכה אנושה: "יש עננה שחורה מעל הבית הלבן. אני רואה אותו באזיקים, ואת הצל של ביל קלינטון לידו"

מתקשרת עם רוחות קיבלה מסר קודר מהעולם הבא לדונלד טראמפ

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
בסרטון - זה מה שעבר על טראמפ בשנה הראשונה לנשיאותו. האם היא גם האחרונה?

לא מעט אתגרים ניצבים בפני דונלד טראמפ עם תחילת השנה החדשה, אבל יש מי שכבר מנבא את מר גורלו. ג'ורג'ינה ווקר, מתקשרת עם רוחות רפאים, טוענת כי נשיא ארצות הברית יודח מתפקידו בשנה הקרובה בעקבות החשדות שעלו בדבר מעורבתה של רוסיה בבחירות לנשיאות.

"אני רואה אותו באזיקים, ואת הצל של ביל קלינטון לידו", מתארת ווקר האוסטרלית את נבואתה. "ש כרגע עננה שחורה שמרחפת מעל הבית לבן, וזה יימשך כך כל השנה. זו הולכת להיות שנה קשה, קשה מאוד. יכול להיות שהוא יצליח לחמוק מהדחה ויישאר בתפקידו, בדיוק כמו שקלינטון עשה בפרשת מוניקה לוינסקי, ויכול להיות שלא. בכל מקרה, יהיה מספיק חומר מרשיע נגדו כדי לזרוק אותו מהעולם הפוליטי לנצח".לפי הדיווח של אתר החדשות האוסטרלי news,com.au, זו לא ה"התגלות" היחידה של ווקר עם פתיחת השנה החדשה. פרט לתחזית בנוגע לטראמפ, היא מנבאת גם את העתיד הקרוב של מפורסמים אחרים.

מתקשרת עם רוחות קיבלה מסר קודר מהעולם הבא לדונלד טראמפכך, למשל, היא מנבאת את המין והשם של העובר הטרי של הנסיך ויליאם ואשתו קייט מידלטון - זו תהייה בת שתיקרא ויקטוריה. לפי כלי התקשורת באוסטרליה, בתחילת השנה שעברה גם ניבאה ווקר כי תיוולד לזוג בת - וכעבור מספר חודשים אכן נולדה בתם הבכורה שארלוט. זוג נוסף שהיא חוזה את גורלו הם ביונסה וג'יי זי, שלאחרונה התוודה כי היה לא נאמן לאשתו.לדבריה של ווקר הם ישרדו את הבעיות בנישואים שלהם , כל עוד "הם ישמרו על הקריירות הנפרדות שלהם".

מתקשרת עם רוחות קיבלה מסר קודר מהעולם הבא לדונלד טראמפ

הכי נצפות

אין תוצאה