המשפחה טענה: בתנו נקברה בעודה בחיים

ימים אחרי הלווייתה של רונזגלה בברזיל, אמרו בני משפחתה כי יקירתם נאבקה וניסתה לצאת מארון הקבורה - לשווא. אחת השכנות אמרה: שמעתי גניחות מתוך הקבר. המשפחה: חפרנו את הקבר וראינו שריטות בגופה .המשטרה המקומית פתחה בחקירה

המשפחה טענה: בתנו נקברה בעודה בחיים

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
בני משפחתה של רוזנגלה אלמיידה דוס סאנטוס, ברזילאית בת 37, טוענים כי היא נקברה חיים – וככל הנראה בילתה במשך כ-11 ימים בתוך ארון מתים.

ב-28 בינואר הוכרזה דוס סאנטוס כמתה, אחרי שחוותה שני התקפי לב. היא נקברה למחרת, בעיר ריאצ'או דאס נבס, בצפון מזרח ברזיל.
אחרי שהתקבל לידי בני המשפחה מידע, שלפיו מתוך הקבר נשמעו צרחות וגניחות, הם החלו לחפור. למרבה הצער הם מצאו גופה ולא אישה חיה, אך טענו כי אכן נמצאו שם ראיות למאבק, כמו פצעים בידיה ועל מצחה – פצעים שלדבריהם לא הופיעו לפני כן.
בנוסף טענה אמה של רוזנגלה כי נמצאו ציפורניים בארון המתים, שמעידות על ניסיון להימלט. קרובי משפחה אחרים אמרו כי אכן מדובר היה בטעות, וכי גופתה של רוזנגלה היתה חמה כשמצאו אותה בתוך הקבר.
אחת השכנות, נטלינה סילבה, אמרה בראיון לתקשורת בברזיל כי היא שמעה גניחות מבית הקברות. היא הסבירה כי חשבה בתחילה שמדובר ברעש של משחק ילדים.
האירוע דווח למשטרה וזו החלה בחקירה, אבל האשמה מוטלת בספק מכיוון שהמידע שהוביל את בני המשפיחה לחפור את הקבר, התבסס רק על שמועות.
מבית החולים דה-אוסטה, שקבע את מותה של המנוחה, נמסר כי הם יעבירו לשלטונות ולמשפחה את כל המידע הדרוש. אם בתום החקירה יימצא כי האשמת המשפחה לא נכונה, הם עלולים להיות מואשמים בפשע של חילול קבר.

המשפחה טענה: בתנו נקברה בעודה בחיים

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה