סיפור גילוי העריות שמזעזע את ארה"ב

כלי התקשורת האמריקאים מדווחים על התפתחות נוראית באחד ממקרי גילוי העריות הכי שערורייתיים בהיסטוריה של המדינה: האב שנטש את אשתו כדי להתחתן עם בתם שהכניס להיריון - נפרדה ממנו והוא רצח את המשפחה

סיפור גילוי העריות שמזעזע את ארה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
סיפור האהבה השנוי במחלוקת של סטיבן פליידל ובתו קייטי זעזע את אזרחי ארה"ב בתחילת השנה, אך מסתמן שזאת הייתה רק ההתחלה. על פי הדיווחים בכלי התקשורת האמריקאים, פליידל החליט לשים קץ לחייו לאחר שרצח את אשתו קייטי - בתו הביולוגית בת ה-20, בנם המשותף בנט - שהוא למעשה גם נכדו בן ה-7 חודשים ואת אנת'וני פוסקו, אביה המאמץ של קייטי בן ה-56.

סיפור גילוי העריות שמזעזע את ארהמסתמן כי פליידל ביצע את הרצח המזוויע בגלל שקייטי החליטה להיפרד ממנו. השניים נעצרו בינואר האחרון והואשמו בגילוי עריות, ניאוף ותרומה לדבר עבירה. מאז המשפט, הרשויות אסרו על הזוג הנשוי להיפגש – והפרידה ככל הנראה קרתה על רקע האיסור הזה.באתר החדשות הבריטי Metro מדווחים כי פליידל עקב אחריה עם מכוניתו כשזו חזרה מקניות עם אביה המאמץ. כאשר קייטי עצרה את רכבה בצומת, פליידל חסם אותם עם רכבו וירה עליהם. קורבנות הרצח ספגו מספר פגיעות ירי באזור בית החזה והראש – ומתו במקום.

סיפור גילוי העריות שמזעזע את ארהלפני שהוא ביצע את הירי הקטלני, פליידל רצח גם את בנט בביתו בקינגסדייל, אשר בצפון קרוליינה. לאחר שהוא ביצע את הרצח המשולש, הוא הפנה את הנשק לעברו והתאבד במקום. ג'ים מור, שכן של קייטי, הגדיר את הרצח בתור "אקט חולני ועצוב". כמו כן, הוא הוסיף שהעובדה שהוא החליט לרצוח את "בנו התמים" היא מזעזעת.לטענתו של ריק פרידמן, עורך דינו של פליידל בתיק גילוי העריות, אי אפשר היה לצפות את הרצח הנוראי. "המקרה הזה מזעזע אותי, כי אי אפשר להגיד שהכתובת הייתה על הקיר", סיפר פרידמן בראיון. "אם היה שבריר של חשש קונקרטי לחיים של אנשים, אז לא היו משחררים אותו בערבות".

סיפור גילוי העריות שמזעזע את ארה

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה