4 ילדים נלקחו כבני ערובה ונרצחו בפלורידה

טרגדיה גדולה נרשמה בעיר אורלנדו בפלורידה, כאשר עבריין מורשע הסתגר בביתו כשהוא מחזיק 4 ילדים כבני ערובה. שוטר שהגיע למקום נפצע לאחר שהחשוד ירה לעברו, אך לאחר שעות של משא ומתן הילדים נמצאו ללא רוח חיים

 4 ילדים נלקחו כבני ערובה ונרצחו בפלורידה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
טרגדיה גדולה נרשמה אתמול (שני) בעיר אורלנדו בפלורידה, כאשר עבריין מורשע רצח ארבעה ילדים לאחר שהחזיק בהם כבני ערובה במשך שעות ארוכות.

האירוע הקשה החל ביום ראשון, כאשר התקבל דיווח במשטרת אורלנדו על אירוע של אלימות במשפחה. כאשר הגיע למקום שוטר, החשוד פתח בירי לעברו ופצע את השוטר. בתגובה השוטרים פתחו בירי, אך לא ידעו אם פגעו בחשוד.

במשטרת אורלנדו הודיעו כי השוטר שנפצע הוא קווין ולנסיה, בן 20 מהעיר טמפה שעבד בכוחות המשטרה בשנתיים האחרונות. השוטרים סירבו לפרט על פציעתו של ולנסיה, ורק אמרו כי הוא נפצע במצב קשה.

"הוא הובהל לבית החולים כשהוא במצב קריטי" אמר מפקד משטרת אורלנדו ג'ון מינה. "הוא צפוי לשרוד, אך הפציעות שלו היו חמורות מאד". מינה הוסיף ואמר כי החשוד בירי הוא גארי לינדסי ג'וניור, עבריין בן 35 שהורשע בעבר במגוון עבירות, ביניהם הצתת מבנים, גניבות ותקיפות אלימות.

לאחר הירי לינדסי הסתגר בביתו כשהוא מחזיק בשני ילדיו ובשני ילדיו ממשפחתו של שכנו, בגילאי 1, 6, 10 ו-11, כבני ערובה. כוחות המשטרה פתחו במשא ומתן עם העבריין, וניסו לשכנע אותו לשחרר את הילדים, אך ללא הצלחה. לאחר שעות של משא ומתן, החשוד יחד עם הילדים נמצאו ללא רוח חיים.

קרוביו של לינדסי הגיבו בהלם לאירוע הקשה, זאת לאחר שהאמינו כי האופי האלים שהוביל אותו להרשעות נרגע. "מה שקרה פה לא מתאים לאופי שלו בשנים האחרונות" אמרה ניקול גונזלס, שכנתו של לינדסי, בראיון לרשת MyNews. "נפגשנו פעמים רבות איתו ועם ילדיו, ולא היינו מאמינים שהוא יעשה דבר כזה. הוא תמיד התנהג בכבוד והקפיד לומר לנו שלום".

השוטרים שניהלו את המאבק הביעו גם כן זעזוע מהטרגדיה, ואיחלו לשוטר הפצוע החלמה מהירה. "זה מקרה קשה מאד" אמר מינה. "היינו במקרים כאלה בעבר, אבל זה תמיד קשה לעבור אירוע כזה. עם זאת, אנחנו מקבלים המון תמיכה מהציבור, ומודים להם על כך".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה