אמא תפסה על חם את בנה בן ה-17 עושה סקס עם יועצת בית הספר שלו

לא ייאמן: האם ההמומה מצאה את הבן שלה במיטה עם היועצת בת ה-33, וזו הסגירה את עצמה למשטרה והתפטרה מעבודתה. להורי התלמידים נמסר כי "אין הוכחה שקרה ביניהם משהו בשטח בית הספר"

אמא תפסה על חם את בנה בן ה-17 עושה סקס עם יועצת בית הספר שלו

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה

יועצת בחטיבת ביניים בטקסס הסגירה את עצמה למשטרה בשסוע שעבר, לאחר שעל פי החשד אימו של אחד מהתלמידים בבית הספר תפסה את השניים במיטה על חם. היועצת בת ה-33, שאנון הת'וויי, נעצרה כשמעל לראשה מרחפות האשמות כבדות על מערכת יחסים בינה לבין התלמיד בן ה-17.

אמא תפסה על חם את בנה בן ה-17 עושה סקס עם יועצת בית הספר שלוהקשר בין השניים נמשך ככל הנראה מספר חודשים, והסתיים רק לאחר שאימו של הנער תפסה אותם עירומים בין הסדינים. לא ברור אם נתפסו בביתה של היועצת או במקום אחר. אגב, הת'וויי נשואה למאמן ההיאבקות של החטיבה, שכמובן נפגע גם הוא מהתפוצצות הפרשה. מי שלפחות כלפי חוץ לא ממש התרגשה מכל זה היא היועצת עצמה, שנראתה לא פחות ממאושרת בתמונת המעצר שלה. ברישומים של בית המשפט נאמר שהמורה הודתה שהיא מאוהבת בתלמיד ותכננה לעזוב את בעלה עבורה.

אמא תפסה על חם את בנה בן ה-17 עושה סקס עם יועצת בית הספר שלולאחר שמערכת היחסים האסורה יצאה לאור, המשטרה יצרה קשר עם אנשי ההנהלה בבית הספר לגבי ההאשמות והיועצת שבתחילה נשלחה הביתה לחופשה בתשלום, התפטרה בסופו של דבר לפני שהסגירה את עצמה לרשויות. הורי התלמידים בבית הספר קיבלו הודעה על האירוע, לפיה "אין שום הוכחה שמשהו קרה ביניהם בשטח בית הספר". לא בטוח שזה ניחם אותם יותר מדי.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה