נכנסה לרכב לא שלה - ונסעה בו במשך שבועיים

אישה לקחה את מה שחשבה שהיה רכבה השכור, אך כשניסתה להחזירו - גילתה כי התקבלה תלונה על גניבה. לאחר המקרה, משטרת קנדה הזהירה מפני השארת מפתחות אלקטרוניים ללא השגחה

נכנסה לרכב לא שלה - ונסעה בו במשך שבועיים

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
אישה קנדית "גנבה" בטעות מכונית למשך שבועיים, לאחר שחשבה כי מדובר במכוניתה השכורה - כך הודיעה השבוע המשטרה המקומית באונטריו. לדברי המשטרה, האישה שכרה מכונית מסוג ניסן בצבע שחור במהלך חודש יוני האחרון ונסעה לסניף של חנות הכלבו וולמארט. כשחזרה לחניון, הבחינה במכונית הדומה לזו ששכרה, נכנסה אליה, התניעה את הרכב ונסעה הביתה.

זמן קצר לאחר מכן, קיבלה המשטרה דיווח אודות גניבת מכונית במגרש החניה המדובר. הבעלים סיפרה כי לאחר שערכה קניות, יצאה לחניון וגילתה שהמכונית שלה נעלמה. "במשך שבועיים נעשה שימוש במכונית לצרכים אישיים, על ידי אדם שלא שם לב שלמעשה הוא נוהג במכונית שהיא לא שלו", נמסר מהמשטרה.העובדה כי האישה לקחה את הרכב הלא נכון התגלתה כאשר היא ניסתה להחזיר אותו לסוכנות ממנה שכרה את הרכב מלכתחילה. מנהל הסוכנות לא הבין מדוע ניתנו לו המפתחות הלא נכונים ושאל את האישה מהיכן השיגה את הרכב. במשטרה סיפרו כי לאחר בדיקה קצרה, הם הגיע למגרש החניה של וולמארט, שם ראו את המכונית שאותה שכרה.

נכנסה לרכב לא שלה - ונסעה בו במשך שבועייםהאישה צלצלה למשטרה, סיפרה שבטעות לקחה מכונית שהיא לא שלה ונסעה איתה במשך שבועיים. הבעלים האמיתי של הרכב אותר והוחזר לו רכבו. כעת, משטרת קנדה פרסמה אזהרה מפני השארת מפתחות אלקטרונים ברכבים ללא השגחה, בעקבות האירוע הלא שגרתי.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה