סולקה מהקניון בגלל ש"לגברים היה קשה להתעלם מהישבן שלה"

בת ה-19 יצאה לסיבוב שופינג קצר בקניון כשלפתע ניגשו אליה המאבטחים ודרשו ממנה לעזוב את המקום. כשניסתה להבין מה עשתה רע, אחד המאבטחים אמר לה שהמכנסיים הקצרים שלה מוציאים אותו מריכוז

סולקה מהקניון בגלל ש

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
גבריאל גיבסון בת ה-19 ממובייל, אלבמה, סולקה בשבוע שעבר ממרכז קניות בעיר בטענה שהיא לא לבושה בהתאם - או כפי שתיאר זאת אחד המאבטחים בפניה - "לבושה באופן המסיח את דעתם של הגברים במקום". גיבסון טוענת שהיא יצאה לסיבוב שופינג קצר בחנויות האהובות עליה בקניון כשלפתע ניגשו אליה מאבטחים ואמרו לה שהמכנסיים שהיא לובשת קצרים מדי ובלתי הולמים. היא מספרת שזה היה יום חם מאוד, אז היא נאלצה לוותר על מכנסי הג'ינס הארוכים והחונקים - לטובת מכנסוני ג'ינס קרועים קצרים במיוחד. כשיצאה מהבית הרגישה מאוד מרוצה מעצמה, אולם איבדה את בטחונה כשסולקה בבושת פנים מהמקום רק בגלל שהעזה ללבוש מכנסיים קצרים.

סולקה מהקניון בגלל שבשיחה עם "מירור אונליין", סיפרה גבריאל: "הרגשתי מושפלת. הביכו וקראו לי בכל שם אפשרי בספר. רק רציתי להנות קצת ולהסתובב בקניון. כשיצאתי מהבית הרגשתי יפה ומאושרת, אבל אחרי שגברים מבוגרים תקפו אותי על מה שלבשתי כשכל מה שרציתי זה לעשות קצת שופינג, אני מרגישה ממש רע. הם לא היו צריכים לסלק אותי החוצה. זה עצוב שגברים מבוגרים לא יכולים לשלוט בעצמם. אני לא רוצה שאף אחד ירגיש כפי שאני הרגשתי באותו רגע".אחרי התקרית, היא שיתפה ברשת תמונות שלה בג'ינס ה"חתרני" וכתבה: "הם ממש הטרידו אותי וסילקו אותי החוצה בגלל מה שלבשתי. כנראה שגברים לא יכולים לעמוד בזה. המאבטח אמר לי שהוא הסתכל על הישבן שלי ושזו בעיה. אז מה דעתך אולי פשוט לא להסתכל לי על הישבן?".

סולקה מהקניון בגלל שהיא המשיכה: "אמרתי להם שיש לי ירכיים גדולות ושפשוט חם מדי כדי להסתובב עם ג'ינס ארוך. אם זה לא מפריע לי, זה גם לא צריך להפריע להם. הם הלכו רחוק כל כך עד שהם איימו להתקשר למשטרה. ממה שראיתי היום, כולם הסתובבו עם מכנסיים קצרים. כאילו, אנחנו באוגוסט ויש 100 מעלות בחוץ (פרנהייט. כלומר 38 מעלות צלזיוס). אני לא יודעת למה הם סימנו דווקא אותי. אני פשוט נגעלת מההתנהגות שלהם. כל האירוע הזה גרם לי למבוכה גדולה".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה