בהלה בצ'ילה: 4 מטוסים נאלצו לנחות בשל איומים על הטמנת פצצה

בשל האיומים נמנעה גם המראתו של מטוס נוסף. המטוסים נסרקו על ידי חבלנים, אשר בדקו את הנוסעים, המטען ואת חלקי המטוס, אך עד כה לא נמצא באף אחד מהם כל חפץ חשוד. העיר סנטיאגו בצ'ילה הייתה היעד או המוצא של ארבעה מתוך חמשת המטוסים

בהלה בצ'ילה: 4 מטוסים נאלצו לנחות בשל איומים על הטמנת פצצה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
ארבעה מטוסים נאלצו לבצע נחיתת חירום בצ'ילה ובפרו בעקבות איומים על כך שהוטמנו בהם פצצות - כך מסרה הלילה (שישי) רשות התעופה האזרחית הצ'יליאנית. שניים מהמטוסים היו של חברת התעופה LATAM ושניים נוספים של חברת סקיי - אשר דיווחה כי בוטלה המראתו של מטוס נוסף בעקבות האיומים. המטוסים נסרקו על ידי חבלנים, אשר בדקו את הנוסעים, המטען ואת חלקי המטוס, אך לפחות בשלושה מבין המטוסים לא נמצא כל חפץ החשוד כפצצה.

העיר סנטיאגו בצ'ילה הייתה היעד או המוצא של ארבעה מתוך חמשת המטוסים. אחד מהמטוסים של חברת LATAM היה בדרכו משדה התעופה בעיר קלאו שבפרו, הסמוך לבירה לימה, אל סנטיאגו כאשר האיומים אודותיו הגיעו אל רשויות הביטחון בצ'ילה, והמטוס אולץ לנחות בעיר פיסקו שבדרום מערב פרו, לשם הוזעקו צוותי חבלנים ומשטרה. "המצב כרגע נמצא תחת שליטה", נכתב בהודעת החברה.

מטוס נוסף המריא מסנטיאגו לעבר העיר אנטופגסטה שבצפון צ'ילה, לפני שאולץ לשוב לסנטיאגו, ואילו מטוס אחר שהמריא מניו זילנד ביצע נחיתת חירום בסנטיאגו - היעד אליו אמור היה להגיע.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה