"הבחור בחולצה המשובצת" עשה פרצופים מאחורי טראמפ - ופונה

נער אמריקני בן 17 התפרסם בכל רחבי הרשת בזכות הבעות הפנים המשונות שעשה מאחורי הנשיא טראמפ במהלך כינוס במדינת מונטנה. "נתתי את תגובתי האמיתית", סיפר הנער ואמר שהשירות החשאי פינה אותו וביקש שלא ישוב


אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
טיילור לינפסטי בן ה-17, שידוע יותר בכינויו אינטרנטי "הבחור בחולצה המשובצת", נכח ביום חמישי בכינוס של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בעיר בילינגס שבמדינת מונטנה, ופונה ממושבו, שהיה מאחורי הנשיא, על ידי אנשי השירות החשאי. לדבריו, הוא פונה משום שלא היה נלהב מספיק והגיב בכנות לדברי טראמפ.

לפי לינפסטי, אנשי השירות החשאי דיברו איתו במשך עשר דקות ואמרו לו לעזוב את הכינוס. "הם טיפלו בי בסדר", אמר ל"בילינג גאזט", והוסיף כי "הם רק אמרו לי לא לשוב". טיילור הפך לפופולארי ברשתות החברתיות לאחר שמשתמשי טוויטר ופייסבוק פרסמו סרטון של הבעות הפנים שעשה במהלך הנאום.
אחת מהבעות פניו של טיילור במהלך הנאום


לינפסטי, שאומר כי הוא תומך בסוציאל-דמוקרטים ולא בטראמפ, סיפר לCNN שהיה לו חשוב לתת את תגובתו האמיתית לנאום כשגילה שמיקום מושבו יהיה מאחורי טראמפ. "אני חושב שאני יודע למה הם פינו אותי", אמר והסביר כי "לפני הכינוס אמרו שאנחנו 'חייבים להיות נלהבים, למחוא כפיים, לעודד את דונלד טראמפ', ואני לא עשיתי זאת משום שלא הייתי נלהב, לא הייתי שמח עם מה שהוא אמר".

"בכל פעם שאני רואה את אחד הכינוסים הללו, אני רואה שאנשים מאחורי דונלד טראמפ מוחאים כפיים, מעודדים ומתלהבים, ותמיד תהיתי לעצמי, 'האם האנשים הללו באמת מתנהגים בטבעיות?' ידעתי שאני אתן את תגובתי האמתית לדבריו", אמר טיילור.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה