טראמפ: איוונקה יכולה להיות מדהימה בתפקיד שגרירת ארה"ב או"ם

בעקבות התפטרותה של שגרירת ארצות הברית באו"ם אמר הנשיא טראמפ כי הוא מאמין שבתו איוונקה יכולה להיות "מדהימה" בתפקיד של שגרירת ארה"ב בארגון האו"ם. הוא הוסיף כי אם ימנה אותה, אז הוא יואשם ב"נפוטיזם"

טראמפ: איוונקה יכולה להיות מדהימה בתפקיד שגרירת ארה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
בעקבות התפטרותה של שגרירת ארצות הברית באו"ם ניקי היילי, אמר הנשיא דונלד טראמפ כי הוא שוקל למנות לתפקיד את דינה פאוול, מי שהייתה יועצתו בעבר ליוזמות כלכליות. בנוסף, הנשיא האמריקני ציין בשיחה עם כתבים בבית הלבן, כי לדעתו בתו איוונקה טראמפ היא מועמדת מתאימה לתפקיד, וכי אין ב'עולם' מי טוב ממנה לכהן בתפקיד זה, אך הוא יואשם ב"נפוטיזם" לו ימנה אותה לשגרירת ארצות הברית באו"ם.

פאוול כיהנה כיועצת לענייני יוזמות כלכליות לטראמפ, ובמרץ מונתה בנוסף לכך גם למשנה לענייני אסטרטגיה ליועץ לביטחון לאומי, עד פרישתה בחודש ינואר השנה. היא נחשבת למקורבת לבתו של הנשיא, איוונקה.
איוונקה טראמפ, בתו של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, הודיעה כי היא לא תשמש כשגרירה הבאה של ארצות הברית באו"ם לאחר התפטרותה של ניקי היילי. "זהו כבוד גדול לשרת בבית הלבן לצדם של כל כך הרבה קולגות גדולות, ואני יודעת שהנשיא ימנה תחליף מעולה לשגרירה היילי. אני לא אהיה התחליף הזה", צייצה טראמפ בטוויטר.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה