בית משפט דחה את תביעת הדיבה של סטורמי דניאלס נגד טראמפ

דניאלס הגישה את התביעה לאחר שהנשיא דונלד טראמפ לגלג על טענותיה של דניאלס, לפיהן גבר זר איים עליה במגרש חניה שלא לחשוף את דבר הרומן שניהלה לכאורה עם הנשיא. דניאלס תחוייב לשלם הוצאות משפט

בית משפט דחה את תביעת הדיבה של סטורמי דניאלס נגד טראמפ

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
שופט פדרלי דחה הלילה (שלישי) את תביעת הדיבה שהגישה שחקנית הפורנו סטפני קליפורד, הידועה בכינויה "סטורמי דניאלס", נגד נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, וחייב אותה לשלם לנשיא הוצאות משפט.

דניאלס הגישה את התביעה לאחר שטראמפ לגלג על טענותיה של דניאלס ולפיהן גבר זר איים עליה במגרש חניה שלא לחשוף את דבר הרומן שניהלה לכאורה עם הנשיא. טראמפ כינה זאת בציוץ שפרסם בחודש אפריל "עבודה בעיניים".

דניאלס אמרה כי הציוץ של טראמפ תקף את האמינות שלה וכי הוא היה "שקרי ודיבתי". בית המשפט דחה את התביעה. השופט ג'יימס אוטרו כתב בהחלטתו: "בית המשפט מסכים עם מר טראמפ, כיוון שהציוץ האמור מהווה הפרזה מילולית אשר בדרך כלל מקושרת עם פוליטיקה בארצות הברית. התיקון הראשון לחוקה (המעגן את חופש הביטוי, ע"נ) מגן על הצהרות מעין אלו".

עורך דינו של טראמפ, צ'ארלס הארדר, מסר בהצהרה: "שום ספין או פרשנות של דניאלס או עורך דינה לא יכולים לצייר את הפסיקה היום בצורה אחרת מאשר ניצחון לנשיא טראמפ ותבוסה מוחלטת לדניאלס".
ציוצו של טראמפ נגד דניאלס

בית משפט דחה את תביעת הדיבה של סטורמי דניאלס נגד טראמפ
מייקל אוונאטי, עורך דינה של השחקנית, צייץ בטוויטר: "טענותיה האחרות של דניאלס הנבחנות בימים אלה בבית המשפט עומדות בעינן. טענותיו של טראמפ שקריות בדיוק כמו הטענות שלו לגבי מספר הנוכחים בטקס ההשבעה שלו". אוונאטי הודיע כי בכוונתו לערער.

דניאלס טוענת כי ניהלה רומן עם טראמפ בשנים 2007-2006, לאחר שבנו הצעיר, בארון, נולד. טראמפ מכחיש את קיומו של הרומן. השחקנית גם תובעת את טראמפ ועורך דינו לשעבר מייקל כהן בגין דמי ההשתקה ששולמו לה לפני הבחירות לנשיאות כדי לשמור את דבר הרומן לכאורה בסוד. הפסיקה מהלילה לא צפויה להשפיע על התיק השני שמתנהל במקביל.

בית משפט דחה את תביעת הדיבה של סטורמי דניאלס נגד טראמפ

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה