צפו ברכבת שנוסעת דרך בניין דירות

העיר צ'ונגצ'ינג סין צפופה במיליוני תושבים ומבנים, וכשהיה צריך לפנות מקום לנתיב רכבת חיוני, נמצא פתרון יצירתי - להעביר אותו דרך בניין דירות

צפו ברכבת שנוסעת דרך בניין דירות

אין דבר העומד בפני הרצון - ורכבת סינית אחת: כשמהנדסים ואדריכלים בעיר צ'ונגצ'ינג שבסין היו צריכים לפנות מקום עבור נתיב חיונית למערכת הרכבת המקומית, הם מצאו פתרון יצירתי ובנו את מסלול הנסיעה של הרכבת כך שהוא עובר בתוך בניין דירות. לא, זאת לא טעות. בתוך בניין דירות.


העיתון הבריטי "דיילי מייל" דיווח היום (יום ב') שפסי הרכבת עוברים דרך בניין דירות בן 19 קומות בעיר מרובת מגדלי המגורים. בסרטון וידאו שמתעד את נסיעת הרכבת רואים אותה נוסעת על גבי מסילה ואז נבלעת בתוך בניין הדירות.
המרוויחים הגדולים מהקמת מסילת הרכבת החדשה הם כנראה דיירי הבניין שדרכו עוברת הרכבת. לפי העיתון הבריטי "טלגרף", אחת התחנות של הרכבת ממוקמת בין קומות שש ושמונה של בניין הדירות. הרעש של הרכבת עוברת דרך הבניין לא ממש שונה מרעש רגיל של רכבת נוסעת או של מדיח כלים בזכות ציוד מיוחד לצמצום רעש שהותקן בתחנה בבניין.דובר של רשות התחבורה בעיר צ'ונגצ'ינג, שבה חיים יותר 49 מיליון תושבים, אמר שהעיר צפופה יתר על המידה מבחינת בנייה ושהאתגר הגדול ביותר של ראשיה הוא למצוא מקום פנוי לכבישים חדשים ופסי רכבת.

צפו ברכבת שנוסעת דרך בניין דירות