ישראלית שחשודה בעבירות מין באוסטרליה נעצרה

תושבת השומרון שביצעה עפ"י החשד עבירות מין ב-3 אחיות קטינות זמן שהייתה מנהלת ומורה בבי"ס באוסטרליה, נעצרה הבוקר. לפני שנתיים פסק ביהמ"ש כי אינה כשירה לעמוד לדין בשל מצבה הנפשי, אך במשטרה התחקו אחר אינדיקציות כי היא מעמידה פנים שהיא סובלת ממחלת נפש


אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
אישה בשנות ה-50 לחייה המבוקשת באוסטרליה ותושבת אחד מיישובי השומרון, נעצרה הבוקר (שני) לבקשת האינטרפול בחשד לביצוע עבירות שיבוש הליכי משפט בנסיבות מחמירות בידוי ראיות והתחזות. המעצר הגיע בתום חקירה סמויה שארכה כחודש ונפתחה בעקבות פניה של חוליית האינטרפול להתחקות אחר החשודה בביצוע עבירות מין בשלוש אחיות קטינות, זמן ששימשה כמורה וכמנהלת בבית הספר בו למדו.
באוגוסט 2014 הגישה המחלקה לעניינים בינלאומיים בפרקליטות המדינה עתירה לבית המשפט המחוזי בירושלים בבקשה כי יכריז על החשודה בת הסגרה לאוסטרליה. ביוני 2016 הפסיק בית המשפט את הליך ההסגרה לאחר שקבע, בהתאם לחוות דעת שהוגשה מטעם הפסיכיאטר המחוזי, כי החשודה אינה כשירה לעמוד לדין.

הליך ההסגרה לאוסטרליה חודש

במשטרה ציינו כי בשנה שעברה הצטברו אינדיקציות כי החשודה מעמידה פנים שהיא סובלת ממחלת נפש, וזאת בניסיון להתחמק מהליך ההסגרה לאוסטרליה. לכן פתחה היחידה המרכזית במחוז ש"י בחקירה סמויה, שהפכה כאמור לגלויה עם מעצרה הבוקר.

היום תיחקר החשודה ביחידה המרכזית ובהמשך תובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בפתח תקווה. במקביל ביקשה המחלקה לעניינים בינלאומיים בפרקליטות המדינה מבית המשפט לחדש את הליך ההסגרה נגד החשודה על מנת להכריז עליה בת הסגרה לאוסטרליה.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה