שר החוץ של קוריאה הצפונית:"נתניהו המסריח מנסה לפגוע בפסגה"

שר החוץ הצפון קוריאני במתקפה חסרת תקדים, רגע לפני פגישת טראמפ-קים: "נתניהו הוא ציוני מסריח, שקרן/פושע שהורג אנשים בעזה". שר החוץ הוסיף ותקף: "מחרחר המלחמה פועל כדי להכשיל את הפסגה, הוא שונא אותנו"

שר החוץ של קוריאה הצפונית:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
כשברקע הפסגה ההיסטורית בין נשיא ארה"ב טראמפ לשליט צפון קוריאה קים ג'ונג און, שר החוץ של המדינה המבודדת בוחר דווקא לתקוף את מדינת ישראל בטענה שזו מנסה להכשיל את הפסגה. בציוץ שפרסם הבוקר (שני) רי יונג הו הוא קרא לראש הממשלה נתניהו "ציוני מסריח", בתגובה לסרטון שפרסם אתמול בחשבון הטוויטר שלו ובו הציע לעם האירני לסייע בפתרון הבצורת הקשה שפוקדת את אירן.

"אנו נערכים לפסגת טראמפ-קים מחר אך לא יכולים להתעלם מנתניהו הציוני המסריח ומחרחר המלחמה שנמצא באירופה במטרה לבודד את אירן", צייץ רי. "ישראל גם עובדת שעות נוספות כדי להכשיל את הפסגה בסינגפור. הוא שונה את צפון קוריאה".

שר החוץ של צפון קוריאה הוסיף בציוץ עוקב: "נתניהו הציוני המסריח מציע מים לאירנים. הוא פושע ושקרן אז גם לא יקיים. בינתיים, הוא אפילו לא טורח לספק מים לעזה. הוא הורג אותם במקום".

דובר משרד החוץ עמנואל נחשון השיב לרי בטוויטר. "הצד החיובי הוא שאתה עורב אחרינו בטוויטר ומגיב", כתב נחשון. "הצד השלילי הוא שאתה מעליב אותנו ללא סיבה. ישראל היא מדינה שוחרת שלום שמגנה על עצמה מפני המשטר האירני האכזרי ושטוף השנאה שמבקש את השמדתנו".

שר החוץ של קוריאה הצפונית:"רוצים להציל כמה שיותר חיים"

אתמול פרסם נתניהו בחשבון הטוויטר שלו סרטון בו הוא הצהיר כי יש לו תוכנית להצלת העם האירני מהבצורת הקשה שפוקדת את המדינה בחודשים האחרונים. לטענתו, אירן מתמודדת עם בעיית מחסור במים וישראל כמעצמת התפלה יכולה לעזור ולהציל. "היום אני אציע לעם האירני הצעה חסרת תקדים, היא קשורה למים", פתח נתניהו את דבריו. "העם האירני הוא קורבן של משטר אכזרי שמונע מעמו מים ראויים לשתייה. ישראל ניצבת לצד העם האירני וזו הסיבה שאני רוצה לעזור להציל כמה שיותר חיים".

נתניהו המשיך: "הארגון המטאורולוגי באירן קובע ש-96% מהאוכלוסייה באירן סובלת ממחסור. שר החקלאות האירני לשעבר, איסה קלנטארי, אמר כי 50 מיליון אנשים עלולים לעזוב את ביתם בשל נזק סביבתי. מיליוני ילדים באירן סובלים בשל ניהול כושל, חוסר יכולת וגניבה של משאבים חיוניים מצד המשטר האירני".נתניהו הסביר בסרטון על בעיית המים איתה מתמודדת ישראל ואת היכולות שיש בהתפלת מים. "ישראל יודעת איך למנוע משבר מים באירן ואני רוצה לשתף את המידע שצברנו עם העם באירן", ציין רה"מ. "אנחנו נראה לחקלאים אירנים איך הם יכולים להציל את הגידולים שלהם ולהאכיל את משפחותיהם".

בפנייה לעם באירן נתניהו אמר כי "אנחנו נקים אתר אינטרנטי בפרסית שבו נפרסם את המידע על איך אירן יכולה להינצל מבצורת המים". ראש הממשלה הסביר כי "המשטר האירני צועק 'מוות לישראל' ובישראל צועקים 'חיים לעם האירני', אנו יודעים שהעם באירן הוא הגון וטוב והוא לא צריך להתמודד עם משטר כה אכזר לבדו".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה