מסעדה הגישה עכברוש במרק – שווי הרשת צנח ב-190 מיליון דולר

סועדת שגילתה את ההפתעה הלא נעימה במסעדה מפורסמת בסין, מיהרה לפרסם תיעוד של המקרה ברשת החברתית הסינית. בעקבות הסערה שעוררו התמונות, ערך מניית החברה הגיע לשפל

מסעדה הגישה עכברוש במרק – שווי הרשת צנח ב-190 מיליון דולר

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
אישה הרה שסעדה באחד מסניפי רשת המסעדות הפופולרית "סיאבו סיאבו" שבסין, גילתה לתדהמתה עכברוש מת במרק שאכלה. בעקבות המקרה, שהתפרסם במהרה ברשתות החברתיות, צנחה רשת המסעדות לשפל הכלכלי הנמוך ביותר שידעה בשנה האחרונה.

על פי דיווחים של תחנת חדשות מקומית, המסעדה הציעה לסועדת פיצוי בסך 5,000 יואן. בעלה סירב להצעה וביקש שאשתו תעבור בדיקה גופנית מקיפה למען הערכת הנזק, בטרם ייקבע גובה הפיצוי. עוד הוסיף הבעל וסיפר כי אחד מאנשי הצוות במסעדה הציע לאשתו לעבור הפלה אם היא מודאגת מבריאות התינוק, ורצה להעניק להם 20 אלף יואן עבור התהליך.תמונות של המרק ובו העכברוש התפשטו במהירות ברשת החברתית הסינית "וויבו", שם הגולשים הגיבו בזעזוע וגועל: "אני רוצה להקיא. לעולם לא אוכל במסעדה הזאת יותר", הגיב אחד מהם. "'סיאבו סיאבו' תמיד הייתה אחת המסעדות החביבות עלי, חשבתי שהם מקפידים על נקיון. אני לא מאמין", כתב גולש אחר. "אם משהו יקרה לתינוק, כיצד המסעדה תפצה אותה?", שאל גולש נוסף.

מספר ימים לאחר המקרה, שווי המניה של החברה צנח והיא הפסידה 190 מיליון דולר מערכה. מאז, ערך המניה מתחיל להתאושש בהדרגה. הסניף בעיר וייפנג, שבו אירע המקרה, נסגר באופן זמני, והרשויות המקומיות הודיעו כי יפתחו בחקירת העניין.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה