עיתונאי ופרשן אמריקאי:התסכול הוא שדחק בטראמפ לחתום עם הרוסים על הפסקת האש

קטעי וידאו שהראו את ההתנהגות של דונלד טראמפ במהלך ועידת ה-20 G משכו את התעניינות כלי התקשורת ברחבי העולם ושאר הרשתות החברתיות

עיתונאי ופרשן אמריקאי:התסכול הוא שדחק בטראמפ לחתום עם הרוסים על הפסקת האש

עובדה היא שטראמפ מהווה דמות שמעוררת חילוקי דיעות.יש שמדגיש שהוא סובל מהפרעות אישיות נרקיסיסטית בנוסף לחוסר מומחיות,לכן הוא נאלץ לחתום על הסכם הפסקת האש בכמה אזורים בסוריה עם עמיתו הרוסי ולדמיר פוטין.ההסכם,ופרטי הפגישה הראשונה בין שני הנשיאים,זכו בהתנעניינות פרשנים רבים במערב.
באותו הקשר,העיתונאי והפרשן המדיני האמריקאי "מארק ברוזונסקי" אמר כי הסכם הפסקת האש שנחתם במהלך ועידת ה-20 G בין הרוסים לאמריקאים מלמד על מצב התסכול שאליו נקלע דונלנד טראמפ,במיוחד בכל הנוגע למדיניות החוץ וחתירתו לרכוש עוד זמן במטרה לצאת את הדילמה שנפל בה בגין מדיניותו במזרח התיכון.
ברוזונסקי מוסיף כי טראמפ ורק אחרי ששה חודשים מעלייתו לשלטון הכניס את מדיניות החוץ של ארה"ב למבוי סתום,דבר שאין לו תקדים בהיסטוריה הדיפלומטית של המדינה.ברוזונסקי מציין כי המדיניות הפזיזית של הנשיא האמקריקאי,הן לקראת סוגיות הפנים והן לקראת סוגיות החוץ,גרמה לפלונטר שקשה לצאת אותו שאי ניתן לדמיין אותו במיוחד.
הפרשן האמריקאי המפורסם הדגיש כי טראמפ דחס את עצמו בתוך מעגל המומחים הצבאיים,ובשל היעדרותם של גורמים בעלי מומחיות ונסיון מדיניים,אין שום סימנים המבשרים שהמדיניות האמריקאית השגרתית תחזור.
בגין חוסר התובנה והנסיון של טראמפ מדינות רבות ברחבי העולם מתייחסות אליו כמעורר בלבול ותדהמה.