הוחזקה כשפחת מין במשך עשור וניצלה על ידי המשטרה

אלויסיו ג'יורדאנו בן ה-52 החזיק בשבי צעירה רומנייה בת 29 למשך עשר שנים בתוך מרתף ביתו שבקלבריה, שם התעלל בה ואנס אותה. האישה אף ילדה לו שני ילדים. היא שוחחרה לחופשי לאחר שהמשטרה גילתה את הדבר באופן מקרי

הוחזקה כשפחת מין במשך עשור וניצלה על ידי המשטרה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
פרשת התעללות קשה באיטליה. צעירה בת 29, ילידת רומניה, הוחזקה בשבי למשך עשר שנים בתוך מרתף ביתי, שם חוותה התעללויות ואונס ואף אולצה ללדת שני ילדים לשובה שלה.

מי שהחזיק אותה בשבי למשך תקופה ממושכת זו הוא אלויסיו ג'יורדאנו בן ה-52, תושב קלבריה שבדרום מערב איטליה. עם חשיפת הפרשה, ג'יורדאנו זכה לכינוי "פריצל האיטלקי" על שם יוזף פריצל האוסטרי, שהואשם בכליאת בתו במרתף ביתו במשך 24 שנים ובהכנסתה להריון שבע פעמים.בעקבות חשיפת מסכת ההתעללות הנוכחית, התברר כי לג'יורדאנו יש עבר עשיר של עבירות דומות. ב-1995 נכנס לכלא על עבירות כליאה, אונס והתעללות של אישה אחרת, אך שוחרר ארבע שנים לאחר מכן בעקבות התנהגות טובה.

על פי הדיווחים, שחרורו הוביל למעשה למציאת קורבנו השני - צעירה רומנייה בת 19 שבאה לטפל באשתו שהייתה חולה במחלה סופנית ובשני ילדיהם. בעקבות מותה של אשתו, ג'יורדאנו הציע לצעירה להישאר, דבר שהוביל לכליאתה במרתף ללא מים או חשמל.לטענת הצעירה, ג'יורדאנו התעלל בה למשך כל תקופת שהותה בביתו. לדבריה, הוא היכה ואנס אותה וכן אילץ אותה ללדת לו שני ילדים - ילד בן 9 וילדה בת 3. לדברי המשטרה, הילדים אולצו לחזות בהתעללות של אימם, כשהבן הבכור אף אולץ לקחת חלק בכך, אחרת היה סובל מההתעללות בעצמו.

הוחזקה כשפחת מין במשך עשור וניצלה על ידי המשטרהעוד דווח כי חשיפת ההתעללות הייתה מקרית ביותר. המשטרה עצרה את ג'יורדאנו במהלך בדיקה שגרתית, כשהשוטרים ראו את המכונית שלו שהייתה במצב מוזנח. השוטרים גילו בתוך הרכב את בנו בן ה-9 שסבל מתת תזונה וביקשו בתגובה לדבר עם האם. בעקבות חשדותיהם הגיעו לבית האב, שם גילו את הצעירה המוזנחת עם בתה, שסבלה בעצמה מתת תזונה.

לדברי השוטרים, האם טענה שלא חוותה קשר עם העולם החיצוני ושלא התרחצה במשך שנה. על פי הדיווחים, היא נלקחה עם שני ילדיה למקום מחבוא שיגן עליהם, בעוד שג'יורדאנו נעצר בגין עבירות מין והתעללות קשות.

הכי נצפות

אין תוצאה