זעזוע ברוסיה: התעוררה מניתוח - בזמן שהרופא אונס אותה

אריקה בייקובה התעוררה לאחר ניתוח פלסטי כשהיא מטושטשת מחומרי הרדמה - והרגישה את הרופא המרדים אונס אותה. "לא יכלתי לצעוק, לא הצלחתי לפתוח את העיניים, הייתי חסרת אונים", היא סיפרה. הרופא טען בחקירתו: "יחסי המין היו בהסכמה"

זעזוע ברוסיה: התעוררה מניתוח - בזמן שהרופא אונס אותה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
אריקה בייקובה, מעצבת פנים רוסייה, הגישה תלונה במשטרה נגד רופא מרדים - שלטענתה אנס אותה בזמן שהייתה מטושטשת מחומרי הרדמה לאחר ניתוח פלסטי. הרופא יורי צ'רניקוב (59) הואשם באונס ובתקיפה מינית, ואם יורשע עלול להישלח למאסר של עד שש שנים.

המתלוננת בייקובה (35) פרסמה את המקרה בתקשורת, ובמהלך ראיון טלוויזיוני סיפרה: "הרגשתי חסרת אונים תחת השפעת החומר המרדים - ולא יכלתי לצעוק או להפסיק את התקיפה. גנחתי, כי לא הצלחתי לצעוק. זה היה הניתוח הראשון שעברתי בחיי. ראיתי את הרופא לפני הניתוח, הוא בא למחלקה שלי כדי לדבר על תוצאות בדיקות. כשהתעוררתי מהניתוח רעדתי בטירוף, ושמעתי קול שאומר לי 'מותק, הכול יהיה בסדר' - זה היה הקול של המרדים. הוא נגע בי, ואז הוא עשה דברים שאסור שרופא יעשה. הוא דיבר על מה שהוא עושה. הוא אנס אותי. הייתי במצב של חוסר אונים. באותו הרגע הבנתי מה קורה - אבל העפעפיים שלי היו כבדים, לא הצלחתי לפתוח לגמרי את העיניים. ניסיתי להדוף אותו עם הרגליים ולא הצלחתי".לפי ה"דיילי מייל", בייקובה סיפרה כי היא לא הצליחה לצעוק, והשניים היו לבד בחדר המתנה במחלקת הניתוחים. "לגמרי בטחתי ברופא. בטחתי בו עם החיים שלי ועם הגוף שלי. במשך הרבה זמן לא הצלחתי להתאושש ולדבר על זה עם בעלי. הגשתי תלונה בוועדת החקירות של רוסיה (גוף עצמאי של הממשלה לחקירת פשעים חמורים), וביקשתי מהחוקרים לא לחקור את בעלי, לפחות במשך זמן מה. הלכתי לתחנת המשטרה והגשתי תלונה ביום ששוחררתי מהמרפאה". בייקובה טענה כי ד"ר צ'רניקוב הציע לשלם לה כדי שתמשוך את תלונתה נגדו. הוא לא פירט כמה ישלם.

ד"ר צ'רניקוב מצדו הודה בחקירתו שקיים עם בייקובה יחסי מין דקות לאחר ניתוח החזה שעברה, אך לטענתו היחסים היו בהסכמה. צ'רניקוב סיפר את הצד שלו בראיון טלוויזיוני בערוץ מקומי ברוסיה: "שלטתי כל הזמן בפעולות שלי, בכל הנגיעות. שאלתי אותה כל הזמן 'אריקה, את מרגישה טוב? אני לא מכאיב לך?' והיא ענתה 'כן, אני מרגישה טוב'". הרופא הודה: "כמובן, חמש דקות לאחר שכל זה קרה, הייתי מבועת. הבנתי שהילדים שלי, הנכדים, אשתי, הם לא יסלחו לי לעולם. לא חשבתי עם הראש, איבר אחר שלט בי".

זעזוע ברוסיה: התעוררה מניתוח - בזמן שהרופא אונס אותהבייקובה טוענת בתגובה לטענת הרופא כי היחסים היו בהסכמה, כי מיד לאחר המקרה היא סיפרה לחברתה שהיא נאנסה. היא אף שמרה את "החומר הביולוגי" שלו כדי להעביר למשטרה. "אני מצטערת שאני מספרת את כל הפרטים - אבל אני משמיעה את קולי כדי לעזור לנשים שנמצאות באותו מצב, שלא יכולות לדבר על זה", היא אמרה בראיון.

לפי הרופא, חברתה של המטופלת התקשרה אליו לאחר המקרה וביקשה ממנו לחזור למרפאה. שם היא דיברה איתו על כך שייתכן שבייקובה תהיה בהריון - 'אך היא לא ביטאה שום תלונה או בעיה עם מה שקרה'. הוא הביא לבייקובה שוקולדים ו'גלולת היום שאחרי'. "ניהלנו שיחה נחמדה מאוד", הוא טען. לאחר מכן, טען, היא ביקשה ממנו להעביר לה אישורים שהוא אינו נשא של מחלות מין, וכך עשה. בפגישה הבאה של השניים - היא אמרה לו שהיא מתלוננת נגדו בגין אונס. הוא סיפר לחוקרים כי הוא התנצל בפני המטופלת.

"אני השפלתי את עצמי, התחננתי שתסלח לי - למרות ששנינו ידענו שמה שעשינו היה בהסכמה ושהיא לא הייתה במצב של חוסר אונים", אמר. "היא ביקשה ממני כמה פעמים לשלם לה פיצויים, אבל לא היה לי זמן לזה ולא ידעתי כמה משלמים במקרה כזה. אני לא מאמין שהיה שם אונס". עורך דינו של הרופא מסר כי למרות טענות המתלוננת על כך שלא הצליחה להזיז את גופה - "החומר המרדים המדובר לא גורם לאפקט כזה".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה