בולגריה: צעיר נעצר בגרמניה בחשד לרצח ואונס העיתונאית

צעיר בולגרי נעצר הבוקר (רביעי) בגרמניה בחשד למעורבות ברצח והאונס של העיתונאית ויקטוריה מרינובה. שר הפנים של בולגריה אמר כי נמצאה התאמה בין ה-DNA של החשוד בן ה-21 לבין זה שנמצא בזירה. התובע הראשי של בולגריה אמר כי בשלב זה אין מידע אם הרצח קשור לעבודתה של העיתונאית

בולגריה: צעיר נעצר בגרמניה בחשד לרצח ואונס העיתונאית

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
התובע הכללי של בולגריה, סוטיר צצרוב, אמר היום (רביעי) כי נעצר חשוד ברצח ובאונס של העיתונאית ויקטוריה מרינובה בגרמניה. הוא אמר כי החשוד הוא סברן קרסימירוב, צעיר בולגרי, אך לא מסר פרטים נוספים ואם הרצח קשור לעבודתה של מרינובה בת ה-30. הוא אמר כי בולגריה הוציאה צו מעצר אירופי לקרסימירוב, שנגדו הוגש כתב אישום בהיעדרו.

שר הפנים מלאדן מרינוב אמר כי החוקרים מצאו דגימות DNA על בגדיה ועל גופה של מרינובה, שנרצחה ביום שבת האחרון בעיר רוסה שבצפון בולגריה. "יש ראיות פיזיות הקושרות אותו לרצח", אמר. לדבריו, לחשוד, תושב העיר גם הוא, יש עבר פלילי בגניבת מתכות.

מרינובה אירחה בחודש שעבר תכנית שבה הופיעו שני עיתונאים, שנעצרו בשל עבודתם על חשד להונאה שבה נעשה שימוש בכספים של האיחוד האירופי.

בקהילה הבינלאומית קראו לבולגריה להאיץ את חקירת הרצח. מרינובה היא העיתונאית השלישית שנרצחת ברחבי האיחוד בתוך שנה. אתמול עצרו הרשויות ברומניה אזרח רומני בחשד למעורבות ברצח, אך הוא שוחרר בתוך כמה שעות.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה