דוגמנית קפצה מקומה שישית כשנמלטה מניסיון אונס - ונשלחה לכלא

הסיפור המטורף הזה התרחש בדובאי, שם הדוגמנית הרוסייה יצאה בנס ממה שהיה לטענתה מפגש מפחיד מאוד עם איש עסקים אמריקאי. הוא מצידו טוען כי היא בכלל תקפה אותו

דוגמנית קפצה מקומה שישית כשנמלטה מניסיון אונס - ונשלחה לכלא

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
אקטרינה סטטסיוק, דוגמנית רוסייה, קפצה מהקומה השישית של בית מלון בדובאי ושרדה בנס, לאחר שלטענתה איש עסקים אמריקאי איים לאנוס ולרצוח אותה לאחר שלא הסכימה לשכב איתו. כעת, סטטסיוק מוחזקת במעצר במיטתה בבית החולים בדובאי, לאחר שאיש העסקים טען בפני המשטרה המקומית כי היא בכלל תקפה אותו, והוא פעל נגדה אך ורק מתוך הגנה עצמית.

דוגמנית קפצה מקומה שישית כשנמלטה מניסיון אונס - ונשלחה לכלאסטטסיוק סובלת משברים במספר חוליות בעמוד השדרה לאחר הקפיצה הנועזת שלה ועל מנת להרגיע את המשפחה שלחה להם סרטון מבית החולים. לטענתה, האיש תקף אותה עם סכין והצמיד אותה לגרונה. "כדי להציל את חייה ואת הכבוד שלה, היא קפצה ושרדה בדרך נס", אמרה חברתה אירינה גרוסמן, "עמוד השדרה שלה שבור והיא לא יכול ללכת או לזוז בעצמה, אבל הרופאים צופים חדשות טובות". אמה של הדוגמנית מנסה כעת לגייס עבורה כספים "לניתוח היקר והמשך השיקום".

דוגמנית קפצה מקומה שישית כשנמלטה מניסיון אונס - ונשלחה לכלאבתחילה היה נראה שהדברים מסתדרים לטובתה של סטטסיוק, כאשר התוקף שלה עוכב ונעצר בשדה התעופה של דובאי לפי שיצא ממנה, והתבשר שהוא עלול להיכנס לכלא ל-15 שנים אם יורשע. אלא שבמהלך חקירתו הןא העלה האשמות כנגדה, וכעת גם היא מסובכת עם החוק בדובאי. בנוסף, היא נאלצת להילחם עם שמועות שעבדה כנערת ליווי במהלך התקרית.

דוגמנית קפצה מקומה שישית כשנמלטה מניסיון אונס - ונשלחה לכלא"הבת שלי היא דוגמנית ידועה", אמרה אמה לתקשורת הרוסית, "היא טסה לחודש לדובאי בגלל חוזה דוגמנות. אדם זר תפס אותה בצוואר והצמיד אליה סכין, והיא ניסתה להציל את חייה ונפצעה קשה. הטענות האלה יכולות לסבך אותה עוד יותר. החוקים שונים כאן אנחנו מודאגים. אני לא יודעת על מי אני יכולה לסמוך".

האמא מתכננת לטוס בקרוב לדובאי ולהיות לצד בתה. מהשגרירות הרוסית באיחוד האמירויות נמסר: "אנחנו לומדים את המקרה בו הייתה מעורבת אזרחית רוסיה ביסודיות ונתמוך בה בכל מה שתצטרך. החקירה בעיצומה".

דוגמנית קפצה מקומה שישית כשנמלטה מניסיון אונס - ונשלחה לכלא

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה